Ці продукти допоможуть полегшити симптоми ПМС, клімаксу, підняти настрій і в цілому підтримати здоров’я жінок.

Фахівці з правильного харчування дали поради для жінок про те, які продукти включити в раціон, щоб поліпшити самопочуття і зовнішність. Експерти порадили жінкам обов’язково їсти шпинат. Молодим представницям прекрасної статі шпинат допоможе полегшити симптоми ПМС, завдяки вмісту магнію, заліза, вітамінів групи В і E. Тим, хто вже вступив в менопаузу, шпинат теж допоможе боротися з симптоматикою, а також, завдяки вмісту кальцію, підтримає в нормі кісткову масу.

Хоча б раз в тиждень жінкам рекомендується їсти жирну рибу, яка є джерелом корисних жирних кислот. Також потрібно вживати авокадо і оливкову олію. Це допоможе зберегти молодість шкіри, поліпшити стан нігтів і волосся. Крім того, жирні кислоти необхідні для виробництва гормонів.

Для підтримки жіночого здоров’я необхідно, щоб організм отримував достатньо води. А ще фахівці рекомендують, при відсутності протипоказань, раз або два в тиждень випивати невеликий келих червоного сухого вина.

Жінкам необхідно отримувати достатньо клітковини. Найкориснішими її джерелами для дам є всі види капусти, спаржа, листові овочі, бобові, ягоди, томати. Свіжі фрукти і овочі повинні бути частиною щоденного раціону.