Використання елайнерів – це сучасна методика ортодонтичного лікування, що дозволяє вирівняти зуби без брекетів. Елайнери – це капи, що виготовляються із прозорого пластику індивідуально для вас. Вони абсолютно непомітні оточуючим, чим і приваблюють.

Як здійснюється лікування капами?

У ході первинної консультації лікар-ортодонт вивчає проблему з прикусом та оцінює можливості кап у боротьбі з нею.

  • Виконується знімок обличчя, томографія, створюються зліпки та 3D-моделі вашої ротової порожнини.
  • Проектується послідовність лікування та моделюється кінцевий результат, щоб ви дізналися, що буде в результаті.
  • Виготовляється кілька елайнерів і виконується їхня нумерація, щоб ви розуміли, коли якусь капу надягати.
  • Здійснюється формування атачментів, невеликих виступів на зубах у колір емалі, необхідні правильного впливу елайнерів на зуби.

Проводиться лікування. Лікар довіряє вам індивідуальні набори кап із номерами, показує, як їх одягати та знімати, в якій послідовності використовувати. Ваше завдання – поступово змінювати елайнери відповідно до нумерації, щоб досягти бажаного результату.

Чому елайнери перевершують брекети?

Прозорий пластик, що використовується при виготовленні кап, надає рішенню максимальну естетичність, рівень якої не під силу навіть брекетам з кераміки, що самолігують. Гладка структура не завдає дискомфорту, до того ж капи можна зняти перед їдою або чищенням зубів.

Для контролю результату лікування за допомогою елайнерів доводиться рідше відвідувати лікаря: раз на 6-8 тижнів проти одного разу на 4 тижні у випадку з брекетами. Брекети постійно відчуваються у роті та їх неможливо зняти на деякий час без втручання лікаря.

Мінуси застосування елайнерів

Елайнери в Києві активно використовуються при лікуванні патологій прикусу в нашій клініці. Проте результат, на відміну застосування брекет-системи, безпосередньо залежить від вас. Капи можна знімати, щоб комфортно поїсти та почистити зуби, але перерви мають бути не більшими. Ви повинні пам’ятати, що елайнери повинні контактувати із зубами мінімум 22 години із 24 можливих. Тільки в цьому випадку буде досягнуто результатів, обумовлених нашим лікарем-ортодонтом.

Вибирайте лікування з елайнер разом з нами. Ми пропонуємо необхідну кількість кап для конкретного випадку, виконуємо контроль на основі багаторічного досвіду і чесно говоримо, коли застосування кап дасть сумнівний результат і не дозволить досягти поставленої мети.

*На правах реклами