ГоловнаНовини Здоров'яФахівці назвали випадки, що вимагають відвідування онколога

Фахівці назвали випадки, що вимагають відвідування онколога

Багато людей не знають, в яких випадках необхідно відвідати онколога і перевіритися на наявність пухлини. Одна з провідних причин для такого обстеження – випадки раку, вже зустрічалися в сім’ї.

Діагноз

Фахівці назвали випадки, що вимагають відвідування онколога, про це пише портал “Рамблер”. Дуже серйозним приводом для перевірки на рак є спадковість, кажуть вони.

За словами експертів, онкологічні захворювання у кровних родичів означають підвищений ризик постраждати від них самому. Якщо є “сімейна історія” раку, то після 40 років краще проходити медогляд щорічно: скоріше за все, при цьому буде потрібно здавати аналізи або виконувати МРТ. У більш ранньому віці слід уважно відстежувати всі зміни в організмі.

Читайте також:  5 видів чаю, які допоможуть при розладі шлунка

Ще один випадок, що вимагає відвідування онколога, – це втрата ваги, не пов’язана зі спробами худнути, збільшенням навантажень, зміною раціону. Практично всі види раку супроводжуються даними симптомом в зв’язку з тим, що зростаюча злоякісна пухлина споживає велику кількість поживних речовин, що надходять в організм.

Також записатися на прийом до онколога слід в разі змін в стані родимок – їх кольору, розміру, виникнення свербежу, будь-яких відхилень від колишнього стану. Вирішивши видалити родимку, також спочатку необхідно вислухати думку онколога на цей рахунок.

Нарешті, обстежитися потрібно, виявивши на якій-небудь ділянці тіла припухлість або ущільнення. Фахівці підкреслюють, що в цьому плані краще перестрахуватися і переконатися у відсутності злоякісного утворення, ніж упустити час і діагностувати рак вже на стадії активного розвитку.

Читайте також:  Лікарі розповіли про шкоду дешевих каш

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News