Краса безпосередньо залежить від стану і здоров’я шкіри. Адже якщо шкіра зів’яла і тьмяна, тоді, як би ви не намагалися замаскувати її декоративною косметикою, ні про яку красу не може бути й мови. Тому, щоб шкіра виглядала сяючою і молодою, можна її наповнити настільки популярними в наш час філерами. Саме за допомогою цих спеціальних складів заповнюються ті місця, які потребують в додатковому обсязі (недостатньо повні, виражені губи або складки, зморшки на обличчі). Однак багато хто і хотів би вдатися до подібної процедури, але їх бентежить слово «пластика» і ризики, які можуть виникнути в процесі. Але чи дійсно це настільки ризиковано? Розповідаємо, кому і навіщо потрібні філери.

Трохи статистики

Введення філерів – одна з найбезпечніших і популярних косметологічних процедур у світі. У тому ж США, наприклад, щорічно проводяться більше 2,5 мільйонів даних маніпуляцій і ця цифра постійно зростає.

Чим же можна пояснити масове захоплення філерами? Насправді, дані ін’єкційні препарати мають ряд переваг.

  • По-перше, на відміну від тих же пластичних операцій, ця процедура оборотна. І якщо вас щось буде бентежити, то через кілька місяців результат впливу філерів зійде нанівець, і ви повернетеся до свого звичного відображення.
  • По-друге, ефект від введення філерів помітний відразу. Тому похвалитися оновленою зовнішністю можна буде практично відразу.
  • По-третє, дана процедура має широкий спектр застосувань і підходить як молодим, так і дорослим пацієнтам (чоловікам і жінкам).
  • Ну і, по-четверте, процедура займає близько 30 хвилин і проходить абсолютно безболісно для пацієнта. Такий ефект став можливий завдяки тому, що в складі сучасних препаратів присутній анестетик.

Магазин Filler Shop пропонує оригінальну продукцію для косметологів високої якості від постачальників за найнижчою ціною на ринку. Детальніше за посиланням – http://filler-shop.com.ua

Що таке філери

Насправді, це ін’єкційні препарати, які по своїй текстурі нагадують в’язкий і пластичний гель, здатний, в залежності від місця і глибини введення, заповнювати або збільшувати обсяги тканин і міняти їх контури. Саме тому, що дана процедура здатна дуже сильно змінити риси обличчя, її ще називають контурною пластикою.

Варто відзначити, що філери розрізняються щільністю, глибиною введення, основою, способом її синтезу. Наприклад, для контурної пластики підборіддя або створення ідеальних скул фахівець вибере щільний препарат, а ось для досягнення ефекту “пухких губ” або заповнення носослізної борозни, досить буде взяти м’який. Якщо стоїть завдання лише збільшити обсяг і домогтися незначного ліфтингу, тоді варто вводити препарат неглибоко. Але для роботи зі зв’язковим апаратом його слід помістити під м’яз прямо на кістку.

Як ми вже згадували, за допомогою даних ін’єкційних препаратів легко можна заповнити або додати обсяги на щоках, вилицях, губах, скронях, прибрати малярні мішки під очима, змінювати овал обличчя і контури підборіддя, щік, лоба, а також «повернути на місце» зв’язковий апарат і, відповідно, контури обличчя. Крім того, останнім часом все більшу популярність набирає безопераційна ринопластика, коли за допомогою філерів вдається прибрати горбочок, звузити спинку і кінчик носа. До того ж, дана процедура дозволяє зробити більш непомітними рубці постакне і глибокі шрами (за допомогою заповнення тими ж філерами). Тому залежно від того, що саме ви хочете вдосконалити, експерт підбере філлер з певною тривалістю дії. Наприклад, це може бути препарат, який збереже активність від трьох місяців до двох років. Однак найбільш затребуваними (і вивченими) є філлери на основі гіалуронової кислоти, ефект від яких зберігається близько шести місяців. Але фахівці звертають увагу, що останнім часом також стають популярними філлери на основі гідроксиапатиту кальцію, дія яких триває до півтора років, і препарати, в яких присутні обидві основи.

Чому ця процедура називається контурною пластикою

На відміну від хірургічного втручання, дія філерів на основі гіалуронової кислоти і гідроксиапатиту кальцію є оборотними, тому якщо пацієнт раптом передумав чи очікував трохи інший результат, то можна, наприклад, почекати поки препарат виведеться з тканин природним чином, або прискорити цей процес за допомогою гіалуронідази, природного антидоту. До речі, філлери стимулюють вироблення власного колагену в зоні введення, тому через кілька процедур вже помітно, що в місці, куди вводили препарат, утворюються власні колагенові волокна, тому знову «підколювати» немає необхідності.

До речі, чи помічали ви, що українські та європейські жінки старіють по-різному? На Заході, наприклад, тканини залишаються на місці, але втрачають в обсязі і покриваються сіточкою зморшок, які можна заповнити за допомогою підшкірного філера. А ось обличчя українок в більшості випадків “обвисає”, тому обсяги зміщуються. В цьому випадку набагато ефективнішою буде робота зі зв’язками і тканинами, які змістилися за допомогою препаратів на основі гідроксиапатиту кальцію. До того ж, вони активно стимулюють вироблення власного колагену, тому тканини залишаться на місці навіть після того, як дія препаратів закінчиться.

Ні для кого не секрет, що останнім часом в моду входить природність. Тому дана методика дозволяє грамотно коригувати вікові зміни або гармонізувати риси обличчя, залишаючи при цьому відчуття, що гарна зовнішність – результат роботи природи, але ніяк не майстра. І процедура ця, до речі, можуть покращувати якість шкіри і сприяти її омолодженню, залишаючись при цьому однією з найбезпечніших і такою, що не має протипоказань. А можливі ускладнення, коли-небудь зареєстровані, були пов’язані з інфікуванням місця уколу, а не з препаратом. Були, звичайно, описані випадки утворення біоплівок, після введення даних препаратів, але це пов’язано з використанням заборонених перманентних філлерів або з ін’єкціями у вже травмовані тканини. Тому дуже важливо вибрати досвідченого лікаря, якому ви зможете довірити своє обличчя і, відповідно, свою красу.

Дуже важливо, щоб у вас не було температури, запалення шкіри, цукрового діабету, алергії на компоненти препарату, що ви не вагітні, не вживали алкоголь і не приймали препарати, що розріджують кров, протягом доби. І не варто відвідувати спортзал, сауну або спати на животі близько трьох-п’яти днів після проведення процедури.

*На правах реклами