Щоб покупка нової шуби не принесла розчарування, слід знати деякі ключові моменти і звернути на них пильну увагу при покупці.

Як довго прослужить шуба?

Відповідь на це питання залежить від того, з якого хутра вона пошита. Так, шуби з хутра видри і річкового бобра найдовше носяться, вони прослужать 20 сезонів. Шуби з популярної норки теж довго носяться — проживуть близько 10 сезонів, з каракулю, блакитного песця або куниці — 7 сезонів, а з хутра нутрії або лисиці вистачить на 5 сезонів. Шуби з білки проживуть 4 сезони, а ось хутро кролика і зайця найбільш недовговічні і буде радувати не більше двох років.

Яка шуба найтепліша?

Найтеплішим вважається хутро північного оленя або ведмедя, але шуби з цих хутра мало поширені. Навіть у сильний мороз точно зігріє хутро песця, єнотовидної собаки, лисиці, бобра, куниці, соболя.

Менш тепла шуба виходить з норки, колонка, каракуля, горностая, шиншили. Зниженою теплостійкістю володіють вироби з хутра кролика, козла, бабака. І зовсім не гріє хутро хом’яка і ховраха.

Яка шуба найлегша?

Вага шуби грає не малу роль. Найлегше шкурки хом’яка, ховраха і зайця. Вироби середньої тяжкості виходять з норки, кролика, нутрії, ондатри, білки, тхора. Найважча шуба – зі шкури вовка, єнотовидної собаки, видри, бобра, песця, соболя, каракуля.

Від чого залежить ціна виробу?

По-перше, вартість шуби залежить від фасону і довжини. Величезне значення має якість вичинки хутра-добре виділений хутряний виріб здається щільним, “товстеньким”. Хутро шуби хорошою вичинки без будь-яких “заломів”, шви акуратні. Ціна хутряного виробу також залежить від м’якості і блиску ворсу.

У багатьох виробах дрібні шматочки хутра «підганяються» за допомогою спеціального комп’ютерного набору. Саме за рахунок застосування такої недешевої технології вартість цієї шуби становить практично стільки ж, скільки аналогічні вироби з цільних пластин. Однак за якістю, терміну дії і зовнішнім виглядом шуби зі шматочків, підібраних комп’ютерною програмою, поступаються цільнокроєному виробу.

Інтернет-магазин «МЕГАМЕХ» пропонує якісні хутряні вироби за найнижчими цінами, які задовольнять всі вишукування молодих дівчат. Детальніше за посиланням – https://megameh.com

Норка

Ціна норкової шубки багато в чому залежить від її кольору. Найдешевша-горіхова (світло-коричнева), потім йде темно-коричнева, далі-різноманітні руді відтінки.

Ще дорожча чорна норка, бежева, сіра і блакитна, в наступній ціновій категорії — «турмалін» (бежевий підшерсток і коричневе довге волосся) і біле хутро.

Найдорожча норка називається «чорний діамант» (чорна з синім або фіолетовим відливом). Самі теплі й дорогі шуби — з шкурок, які мають верхні бирки Platinum або SagaRoyal, NAFA або AmericanLegend. Такі шкурки відрізняються густим підпушком і великою кількістю остьового волоса. Дешевші і не такі густошерсті шкурки йдуть на виробництво не настільки теплих, але зате дуже легких шуб.

На що звернути увагу при покупці?

Вибираючи шубу, варто бути вкрай прискіпливим і уважним покупцем. Зокрема, фахівцями рекомендується під час покупки зробити наступне:

  • Розгляньте хутро і оцініть його густоту. Якщо хутро здається недостатньо густим, уточніть у продавця, коли саме забивали тварин, з шкурок якої зшиті шуби. Справа в тому, що найбільш густе і пухнасте хутро у звірків взимку, влітку вони линяють. Крім того, такий ефект може бути породжений неякісним виробленням шкурок, точніше, їх надмірним розтягуванням.
  • Проведіть рукою проти вовни – підпушок повинен бути досить густим, а довгі волоски не повинні ламатися. Крім того, хутро повинно швидко лягти на місце, на дотик шкірка повинна бути м’якою. Сміливо стискайте, мніть, тягніть ворс – хороший виріб переживе ці маніпуляції.
  • Посмикайте хутро. Якщо у вас в руці залишаться волоски, що відокремилися від шкіри шуби, вона буде линяти постійно.
  • Струсіть шубу. Якщо ворсинки не обсипаються занадто інтенсивно (з будь-якої нової шуби після процедури сушіння помірно обсипаються волоски) — все в порядку, а якщо шуба «гримить», як клейонка, — хутро пересушене, такий виріб навряд чи буде носитися довго, швидко втратить форму.
  • Перевірте, чи дійсно ви маєте справу з хутром натуральним, а не пофарбованим – розведіть пальцями підшерстя і перевірте колір шкіри. У шкірки, що не піддавалася фарбуванню, шкіра залишається білою. Якщо ви хочете купити фарбовану шубу, потріть хутро носовою хусткою — якісні барвники не повинні залишати слідів.
  • Зверніть увагу на шви — вони повинні бути прошиті тонко, акуратно і майже не прощупуватися. На ринку зустрічаються клеєні шуби, замість швів використовується клей, така шуба не варта нашої уваги, виявивши клеєну шубу, ні в якому разі не купуйте її.
  • Попросіть продавця відпороти підкладку виробу і продемонструвати вам виворіт виробу. Якщо шматочки приблизно 15×15 — товар якісний. Якщо ж вони значно менше, шви виконані неакуратно — перед вами річ, яка через 2-3 роки перестане бути предметом вашої гордості.
  • Вивчіть бирки і дані виробника. При покупці перевагу краще віддати виробу, у якого є бирки з найменуванням і адресою виробника, а також виробу має гарантію.
  • Приміряйте різні фасони шуб, поки не знайдете той, який йде вам найбільше.

*На правах реклами