Гомеопатія допомагає вирішити багато проблем зі здоров’ям, але підбирати відповідний препарат повинен фахівець. Гомеопатія для схуднення – чи можна вважати цей метод дієвим?

Секрет ефективності

Гомеопатичні засоби позбавляють не від симптомів, а від основної проблеми, що провокує їх появу. В їх основі знаходяться продукти тваринного і рослинного походження, а також мінерали і навіть отрути. Є препарати, створені на основі вельми специфічних продуктів, наприклад, екскрементів кашалота. Існує багатий арсенал гомеопатичних засобів, які використовуються різні їх розведення (змінюється концентрація діючої речовини). Правильно підібрати препарат і призначити схему лікування може лише кваліфікований фахівець.

Варто врахувати, що гомеопати можуть дотримуватися абсолютно різних схем. Одні дають хворому всього крупинку препарату і спостерігають за реакцією організму (вважається, що малих доз достатньо для «перезавантаження»). Інші призначають щільну схему, пропонуючи пацієнту приймати препарат щодня по кілька крупинок (1-3 рази на день).

Для того щоб підібрати відповідний препарат, гомеопат здійснює ретельне опитування – з’ясовує самі різні нюанси, що стосуються харчових пристрастей, психологічних реакцій, змін самопочуття протягом дня та ін. Фахівця можуть зацікавити навіть інтимні моменти. На всі питання потрібно відповісти максимально правдиво – від цього залежить правильність схеми лікування.

Справа в тому, що всі гомеопатичні препарати мають свої «переваги». Одні з них призначають при лівосторонніх болях, інші використовуються у випадку, якщо дискомфорт зачіпає праву сторону тіла. Деякі препарати підходять людям худорлявої статури, а деякі – повним індивідам. Саме тому гомеопати так скептично ставляться до комплексних гомеопатичних препаратів, реалізованих в аптеках – вони можуть абсолютно не відповідати фізіологічним особливостям організму конкретної людини. Правильна схема лікування повинна знімати проблему «пластами» – звернувшись до гомеопата з ожирінням, ви цілком можете з’ясувати, що лікувати потрібно панкреатит.

Препарати для лікування ожиріння

З метою боротьби з ожирінням гомеопати найчастіше призначають такі препарати, як Ацідум фосфорікум і Ігнація. Приймаючи їх, ви можете помітити зниження апетиту. Таку ж дію надають нукс воміка і анакардіум. Знаходять застосування Аммоніум, Баріум, кальціум карбоникум. Використовуються препарати сульфур, сепія та натріум сульфурікум. Одним з дій даної групи речовин є виведення зайвої рідини. Кардуус маріанус, Лікоподіум, хелідоніум, олідаго, тараксакум забезпечують послаблювальну дію.

Курдліпід допомагає впоратися з порушенням жирового обміну і з жировою інфільтрацією печінки. Фукус 3 нормалізує обмінні процеси, знижує апетит.

Особливості лікування
Гомеопатія сприяє плавному схудненню – процес займає тривалий період часу (1-2 роки). Спортивні навантаження і дотримання дієти посилять дієвість схеми лікування.

Відгуки

Гомеопатія для схуднення використовується все частіше, правда відгуки про даний метод неоднозначні. Ті, хто підшукав хорошого фахівця, домагаються відмінних результатів. Самолікування ж позитивних зрушень не забезпечує.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ХОЛІСТИЧНА МЕДИЦИНА

ОЖИРІННЯ: КОЛИ ВАГА СТАЄ ВЖЕ ЗАЙВОЮ?

ЯК ПОЗБУТИСЯ ГОЛОВНОГО БОЛЮ?