Вчені з Індонезії стверджують, що їм вдалося розробити чоловічий оральний контрацептив. За їх словами, ефективність цієї таблетки становить 99%.

Дослідники з Airlangga University в Індонезії розробили чоловічий оральний контрацептив. Ця таблетка працює за рахунок ослаблення ферментів в сперматозоїдах, через що жінки позбавляються можливості завагітніти. Невеликі клінічні дослідження показали, що ефективність таблетки становить 99%, і сам препарат має мінімум побічних ефектів.

Чоловіча фертильність повертається до норми за лічені місяці після прийому ліків, як запевняють лікарі. Таблетки зроблені з рослини юстиція гендаруса – чагарнику, який виростає в Індонезії. Протягом багатьох років тубільці на Папуа заварювали його в чаї як засіб контрацепції.

Читайте також:  Які обстеження потрібно проходити після 30 років

Автором чоловічої таблетки став професор Бамбанг Праджа, який почув про ефект рослини і привіз її в свою лабораторію для вивчення ще в 1985 році. Професору знадобилося 30 років досліджень для того, щоб ізолювати активні інгредієнти, а потім помістити їх у формі таблетки і провести клінічні дослідження для доказу ефекту оральної контрацепції.

Він стверджує, що активний інгредієнт рослини порушує дію трьох ключових ферментів в сперматозоїдах, що послаблює їх і позбавляє можливості проникати в яйцеклітину під час процесу запліднення. Це ніяк не відбивається на якості та кількості вироблених сперматозоїдів, оскільки таблетка впливає виключно на ферменти.

Читайте також:  Вчені дізналися, скільки вільного часу потрібно для щастя

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
МІФИ ПРО БЕЗПЕЧНИЙ СЕКС

ТОП-10 СЕКСУАЛЬНИХ МІФІВ

4 ФАКТИ ПРО ОРАЛЬНИЙ СЕКС

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News