Грибкові захворювання можуть стати наступною найбільшою загрозою для людства, як попереджають експерти. Статистика показує, що хвороби, які викликаються грибками, сьогодні вбивають більше людей по всьому світу, ніж малярія і туберкульоз.
[ads1]

Провідний британський мікробіолог, професор Кардіфського університету Розмарі Барнс попереджає, що грибкові захворювання сьогодні загрожують існуванню людства. Нова статистика показує, що від таких хвороб щороку вмирають сотні тисяч людей, і їх кількість постійно зростає. Грибки сприяють розвитку важких респіраторних хвороб та інфекцій кровоносної системи, включаючи сепсис. За даними експертів, сьогодні грибкові захворювання вбивають у світі людей більше, ніж малярія і туберкульоз.

“Для багатьох людей слово грибок пов’язано з інфекціями стопи і неприємними запахами, але грибкові хвороби бувають куди більш суворими, – говорить професор Барнс. – Наприклад, сьогодні вони представляють для людства більшу загрозу, ніж малярія і туберкульоз. Крім того, вони знищують 30 % всього світового врожаю. Не варто ставитися до них легковажно, як до якоїсь нісенітниці “

Наука до сьогоднішнього дня визначила більше двох мільйонів різновидів грибків. Це одні з найбільш пристосованих до різних умов живих організмів, що мешкають на нашій планеті сотні мільйонів років – задовго до появи тут людини. Відзначимо, що лише 600 різновидів грибків викликають хвороби, але 99% цих хвороб припадає на рахунок 30 різних грибків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЛІКУВАННЯ ГРИБКОВИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ШКІРИ

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНІ НАРОДНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ГРИБКА НІГТІВ?

ГРИБКИ СПРИЯЮТЬ ПОШИРЕННЮ ВІЛ