Кожен третій чоловік скористається силою для того, щоб примусити жінку до сексу. До такого шокуючого висновку прийшли американські дослідники, які опитали кілька сотень студентів коледжу.

[ads1]

Більше третини взявших участь в опитуванні молодих людей зізналися в тому, що вони готові силою змусити жінку зайнятися з ними сексом, “якщо ніхто ніколи про це не дізнається, і не буде ніяких наслідків”. Більше 13% опитаних заявили, що готові згвалтувати жінку при тих же самих умовах, як йдеться в дослідженні, опублікованому журналом Violence and Gender.

У ході цього дослідження вчені опитували гетеросексуальних, переважно білих чоловіків старше 18 років. Всі вони заповнювали численні запитальники, за якими можна було з’ясувати їхнє ставлення до сексу і поведінці з жінками. Експерти підкреслюють, що головна небезпека викликає нерозуміння більшістю представників сильної статі самого поняття згвалтування. Чоловіки, які готові згвалтувати жінку, не вважають себе при цьому насильниками.

Багато молодих людей переконані, що жінок навіть влаштовує застосування сили з боку чоловіка, і що це вважається ознакою маскулінності, коли справа стосується сексу. А ряд опитаних впевнені, що жінки пручаються чоловікам, так як це є частиною своєрідної ритуальної гри, і що насправді всі жінки мріють бути згвалтованими.

Тим часом, статистика показує, що кількість зґвалтувань постійно зростає. Автори дослідження підкреслюють, що не існує якогось одного підходу, який би запобігав подібні злочини. Чоловіки часто демонструють негативне, агресивне ставлення до жінок, і таких представників сильної статі навряд чи переконають які-небудь групові сеанси психотерапії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК НЕ СТАТИ ЖЕРТВОЮ ДОМАШНЬОГО ТИРАНА

ЛУНАТИЗМ: НЕЙМОВІРНІ ФАКТИ

ЕКСТРЕНА КОНТРАЦЕПЦІЯ: ЗА І ПРОТИ