Під поняттям чоловічої потенції, ховається безумовне переконання, що це – поєднання можливості легко, з отриманням власного задоволення задовольнити жінку, а також впевненість у своїх чоловічих силах і природної сексуальності. Основними винуватцями чоловічих проблем в стані здоров’я та порушення потенції бувають стреси, патології в діяльності передміхурової залози та хвороби, які передаються статевим шляхом.

Основне правило

Кожному чоловікові важливо з увагою ставитися до свого стану. Намагайтеся враховувати всі симптоми, які сігналізують про збої в системі організму, порушення, хвороби. Наприклад, несподівано підіймається температура, з’являється озноб, стають частими позиви до сечовипускання, яке буває утрудненим і болючим. Усі ці симптоми можуть свідчити про розвиток гострого простатиту (про запалення простати).

Обережно простатит

Простата поміщається під сечовим міхуром. У разі запалення, простата здатна тиснути на канал. При простатиті з’являється біль в попереку, в паху, в прямій кишці та в нижній частині живота. Ця хвороба впливає на якість потенції. Ерекція стає нестійкою, слабкою або і зовсім зникає назавжди. Еякуляцію супроводжує біль і дискомфорт.

Простатит вважають ворогом чоловічого здоров’я під номером один, від нього страждають 30-80% чоловіків. На сьогоднішній день, хвороба стрімкими темпами молодшає.

Повернути потенцію, на на деякий час, допоможуть спеціальні препарати, такі як Сіаліс, Левітра і Віагра. Простатит нерідко діагностують у пацієнтів, які ледь досягли 25-річного віку.

Підриває чоловіче здоров’я та провокує появу простатиту:

  • хламідіоз;
  • грибкові інфекції;
  • гонорея;
  • деякі інші захворювання, які передаються при статевому контакті;
  • кишкова паличка;
  • стафілокок;
  • кишкові інфекції.

Нерідко простатит розвивається від дефіциту фізичних навантажень, сидячої роботи, переохолодження, нерегулярного статевого життя, шкідливих звичок.

Якщо ви виявили у себе перші симптоми цієї хвороби, відразу ж зверніться до андролога, оскільки самолікування затягує перебіг хвороби, сприяє переходу простатиту в хронічну форму, призводить до імпотенції.

Підступний ворог ЗПСШ

Негативний вплив на чоловіче здоров’я здатні надати хвороби, які передаються статевим шляхом. Першою ознакою ЗПСШ вважають секс з випадковим партнером без презерватива. Причому, одноразовий небезпечний секс нерідко призводить:

  • до сифілісу;
  • гонореї;
  • хламідіозу.
Що робити?

Якщо у вашому житті трапився сумнівний статевий зв’язок, спробуйте мінімізувати наслідки і відразу зверніться до лікаря. В даний час розроблено чимало спеціальних ін’єкцій та інших засобів, здатних знищити збудника хвороби. Але майте на увазі, що ці засоби все-таки більш ефективні на першій стадії проникнення інфекції.

На правах реклами