Одна з «основних» дій для підтримки здоров’я серця – сон, пише Express. Раніше інструмент оцінки з семи пунктів включав очевидні фактори, такі як дієта, вага, фізична активність та багато іншого.

“Нова метрика сну тепер передбачає, що здоровий сон також важливий для вашого загального стану та здоров’я серцево-судинної системи. Більше того, ця діяльність не вимагає багато чого, просто відпочинок. Тривалість сну в даний час вважається важливим компонентом ідеального здоров’я серця та мозку”.

Тривалість вашого сну відіграє важливу роль. Вимірявши середню кількість годин сну за ніч, дослідницька група знайшла золоту середину.

«Ідеальною» тривалістю сну для дорослих вважається від семи до дев’ятої години. Що стосується дітей віком від п’яти років і молодших, вони повинні прагнути до 10-16 години на добу.

Особи віком від шести до 12 років повинні отримувати від дев’яти до 12 години. А підлітки віком від 13 до 18 років мають прагнути восьми-десяти.

Новий показник тривалості сну відображає результати останніх досліджень: сон впливає на загальний стан здоров’я, а люди, які мають здоровіший режим сну, керують такими факторами здоров’я, як вага, артеріальний тиск або ризик серцево-судинних захворювань, діабет 2 типу ефективніше.