На радість обожнювачам хмільного напою вчені підтвердили, що вживання пива корисно для здоров’я! Скептики напевно не повірять, але на те вони і скептики. А ми вам пропонуємо ознайомитися з висновками вчених, а вже потім самим і вирішувати.

Корисні властивості пива для здоров’я
1. Ущільнення кісткової тканини

За підсумками досліджень було встановлено, що пиво містить у своєму складі кремній. Але що такого дає організму людини цей хімічний елемент? Основними корисними властивостями кремнію є його здатність до з’єднання кісткової і м’язової тканин, у результаті чого перша ущільнюється. До речі, найбільшу кількість кремнію можна знайти саме в темних сортах пива, тому завдяки його вживанню ви зможете попередити остеопороз.

Читайте також:  Чай проти гіпертонії: виявлений вид, який знижує ризик захворювання в два рази
2. Зниження рівня холестерину

Коли ви п’єте пиво, тим самим збільшуєте кількість ЛПВЩ (ліпопротеїни високої щільності), так званого «хорошого холестерину». Чому корисно підвищувати концентрацію такого виду холестерину? Справа в тому, що ЛПВЩ знижують ризик розвитку серцево-судинних захворювань (на цілих 30%!) і атеросклерозу.

3. Зменшення ризиків розвитку діабету

Дослідження вчених довели, що якщо ви п’єте 0,3 л пива за день, то тим самим зменшує ризик появи цукрового діабету другого типу.

4. Боротьба з каменями в нирках

Та ж пляшка пива, випита за день, допомагає на 40% знизити ризики появи каменів у нирках.

Читайте також:  Як підняти рівень заліза, щоб не падати в непритомність
5. Боротьба з раком

При дослідженні пива в хмелі у великих кількостях був виявлений ксантогумол. Завдяки даній речовині запобігається активація хімічних канцерогенів, і тим самим пригнічується ризик появи раку.

6. Запобігання слабоумства

До речі, той же ксантогумол може запобігти слабоумству людини, так як дана речовина по своїй суті — сильний антиоксидант. Отже, помірні дози пива допомагають мозку бути в хорошій формі.

Будьте уважні! Корисно тільки натуральне живе пиво і його вживання має бути помірним! Тепер же з повним правом, даним нам наукою, бажаємо вам тільки покращувати своє здоров’я з допомогою хмільного напою, отримуючи безперечне задоволення від його унікальних смакових якостей!

Читайте також:  Гарячий душ: британські лікарі попереджають про шкоду для здоров'я

Джерело: HeadInsider

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News