Фіолетова цибуля, порівняно з іншими сортами, не так часто вживається людьми у їжу. Однак саме її властивості дозволяють використовувати цей овоч при лікуванні великої кількості захворювань. Правда, слід пам’ятати, що занадто велике тепло руйнує її корисність. Нижче розглянемо, при яких недугах слід вживати фіолетову цибулю.

Користь фіолетової цибулі для здоров’я
1. Профілактика ракових захворювань

Фіолетова цибуля є одним з найбільш корисних рослин, які використовуються для профілактики раку та інших онкологічних захворювань. А тому, що в її складі міститься велика кількість вітамінів і мікроелементів, які успішно запобігають розвитку ракових клітин.

2. Цукровий діабет

Якщо у вас знижений або підвищений рівень глюкози — періодично їжте фіолетову цибулю і ця проблема зникне сама собою. Так як вона стимулює вироблення інсуліну.

3. Запор

Фіолетова цибуля складається з великої кількості волокон, тому вона дуже ефективна при запорах. Її волокна допомагають очистити кишечник від токсинів.

4. Біль у горлі

В даному випадку фіолетова цибуля є одним з найкращих природних антибіотиків. Для лікування болю в горлі її необхідно змішати з медом і приймати по чайній ложці 3 рази в день.

5. Носова кровотеча

Якщо у вас із носа часто йде кров — спробуйте подихати парами фіолетової цибулі. В народі розповідають, що даний спосіб є дуже ефективним при носовій кровотечі.

6. Хвороби серця

Вживання фіолетової цибулі оптимізує тиск. А це значить, що таким чином можна вилікувати навіть такі захворювання, як серцева недостатність.

7. Зменшення шкідливого холестерину

Фіолетова цибуля в цьому плані є одним з найкращих засобів. При цьому вона балансує рівень і підвищує хороший холестерин.

Таким чином, нескладно здогадатися, що овоч, про який ми мало що знали, насправді здатен впоратись з величезною кількістю всіляких захворювань. Причому, можна не боятися настання будь-яких негативних наслідків. Фіолетова цибуля абсолютно нешкідлива і не викликає алергію. Будьте здорові!

Джерело: HeadInsider