Сьогодні ми поговоримо про новий пристрій під назвою Xiaomi Mi Band 4, який вже надійшов у продаж і точно коштує своїх грошей. Продукт досить стильно виглядає, може похвалитися якісним дисплеєм і просунутими датчиками стеження. Якщо ви давно мріяли про розумний браслет, то саме час здійснити свою мрію. Тим більше, ця модель коштує дійсно дешево.

Екран

Головною перевагою браслета Xiaomi Mi Band 4 можна сміливо назвати його дисплей — він досить великий, як для даного типу електроніки, плюс він відмінно передає кольори і поваляет з великим рівнем комфорту працювати з пристроєм. Діагональ дисплея становить 0,95 дюйма при дозволі 120 на 240 пікселів, тобто картинка досить щільна і соковита, помічати пікселів розміром з кулак ви не будете. Крім того, дисплей побудований за технологією AMOLED з досить широкими кутами огляду, високою яскравістю і іншими перевагами даної матриці. В цілому, як для браслета, це просто ідеальний варіант екрану — він досить великий, досить привабливий і дозволяє зручніше взаємодіяти з пристроєм без підключення смартфона, наприклад. Навіть час дивитися або рахувати калорії буде набагато цікавіше, ніж на чорно-білому дисплеї попередньої моделі.

Дизайн корпусу

В плані зовнішнього вигляду не змінилося абсолютно нічого — розробники нового покоління браслетів просто вирішили, що потрібно замінити дисплей і все, а інші елементи залишилися на своїх місцях. Сам браслет виконаний у формі капсули, яку ви просто вставляєте в ремінець і закріплюєте на руці. Це досить зручно, так як заряджати пристрій або просто міняти ремінці ви можете дуже легко. Сам же ремінець виконаний в характерному для компанії Xiaomi стилі без будь-яких серйозних змін, це класична форма. Правда, поки що у нас немає інформації про зворотну сумісність. Ймовірно, браслети від попереднього покоління будуть підходить і до даної моделі, але це ще треба перевірити. В принципі, нічого нового у Xiaomi Mi Band 4 немає, але виглядає досить привабливо, щоб ви носили пристрій на руці і не відчували дискомфорту. Це велика перевага, як на мене.

Характеристики

Розробники повідомили, що серйозно попрацювали над поліпшенням різноманітних датчиків, які дозволяють стежити за станом свого здоров’я. Наприклад, автори нового покоління розумного браслета розповіли про поліпшений датчик, який відстежує частоту серцевих скорочень. Він буде набагато точніше передавати інформацію про вашому пульсі, що дозволяє протягом дня або просто під час тренування стежити за своїми показниками і контролювати ситуацію. Крім того, продуй отримав повністю герметичний корпус, який можна використовувати навіть під час плавання. Ви можете занурювати продукт під воду на глибину до 50 метрів і з ним нічого не буде. Правда, в солону воду я б продукт кидати не рекомендував — солона вода може нашкодити пристрою, навіть якщо він не боїться води в принципі. Але, герметичний корпус це дуже добре.

Підсумок

Вже зараз стала відома вартість продукту в Україні — за стандартну версію просять близько 800 гривень, але є ще версія з NFC за 1000 гривень. За свою ціну це ідеальний продукт для відстеження своєї активності протягом дня — можна стежити за калоріями, рахувати кроки, отримувати інформацію про пульс і так далі. Нічого краще за ці гроші ви точно знайти не зможете, навіть якщо дуже сильно постаратися.

Придбати фітнес-трекер Xiaomi Mi Band 4 можна в інтернет-магазині Sky.ua. Магазин пропонує якісні оригінальні товари та швидку доставку по всій Україні.

*На правах реклами