Багато хто є шанувальниками чорного чаю, але не кожен здогадується про його корисні властивості. Між іншим, у нього їх дуже багато. Не менше семи переваг цього напою ми назвемо в статті.

Здоров’я ротової порожнини

Одне з досліджень показало, що чорний чай, всупереч усталеній думці, може зменшити утворення нальоту. Крім того, напій здатний обмежити зростання бактерій, які носять руйнівний ефект. У чорному чаї також виявили поліфеноли, що вбивають і запобігають розмноженню бактерій, що викликають карієс. Таким чином, чорний чай дуже корисний для здоров’я ротової порожнини.

Здоров’я серця

Інші вчені змогли виявити користь чорного чаю на серці. Виявляється, люди, які п’ють три і більше чашок напою в день, на 21% рідше стикаються в ризиком розвитку інсульту. Зелений чай не так добре впливає на здоров’я серця.

Блокування пошкоджень ДНК

Як ми вже говорили, в чорному чаї є поліфеноли. Вони є антиоксидантами, що дозволяють блокувати пошкодження ДНК, пов’язані з вживанням алкоголю, тютюну, інших токсичних хімікатів. Велика їх кількість також є у фруктах і овочах, тому їх часто рекомендують включати в раціон якомога більше.

Профілактика раку

Перевага чорного чаю полягає і в тому, що він може запобігти розвитку онкологічних захворювань. Причиною є якраз антиоксиданти-поліфенол і катехіни, які є в чорному чаї. Наприклад, відомо, що завдяки чорному чаю жінки рідше стикаються з раком яєчників.

Продовження на наступній сторінці: 1 2