12% проводять літній відпочинок без користі і повертаються з відпустки хворими.

Період літньої відпустки краще заздалегідь ретельно спланувати і посвятиь його неодмінно відпочинку, а не всяким сумнівним пригодам. В іншому випадку цінний час і гроші виявляться витраченими марно, а відновити сили для наступного року рабської праці не вдасться. Німці – народ практичний, проте і серед них трапляються товариші, які не визначилися зі сенсом життя. Від цього трапляються неприємності, у тому числі – влітку на відпочинку.

Дослідницька компанія Forsa провела на замовлення страхової медичної каси DAK-Gesundheit опитування серед німців і з’ясувала, що можливість літньої відпустки використовує більшість німців. 87% опитаних заявили, що їм вдалося відпочити влітку на “добре” і “відмінно”. 12% зізналися, що відпочили неправильно, в тому числі 8% – погано, а 4% – взагалі не відпочили. У більшості випадків недостатній відпочинок пов’язаний з відсутністю можливостей відволіктися від повсякденних проблем (34%), з сімейними стресами або поганою погодою (по 16% відповідно).

Читайте також:  2 безалкогольні напої можуть підняти рівень холестерину до небезпечного рівня

Серед відпочиваючих у літній період 5% захворіли, половина з них – у зв’язку з застудою. Найчастіше з проблемами зі здоров’ям на відпочинку стикається молодь у віці від 14 до 29 років. Також серед молодих людей трапляються нещасні випадки.

Джерело: MedikForum