Ефективний засіб від похмілля , що допомагає відновити рівень цукру в крові і зняти головний біль , може бути мега-доступним і дешевим , в чому переконалися дослідники з Великобританії. На ранок після веселої вечірки британські фахівці пропонують всім страждаючим їсти банани .
 
Як повідомляють джерела , автором свіжого дослідження став лікар Роб Хікс . На його думку , банан як ніяка інша їжа підходить для сніданку , якщо напередодні було випито більше звичайного. Цей фрукт не тільки не викликає відрази на ранок , а й ефективно допомагає зняти гостроту похмільних симптомів.

«Після веселої вечірки людина страждає не тільки від обезводнення , але і від низького рівня цукру в крові , так як печінка зайнята переробкою алкоголю і не випускає в кров звичайну кількість глюкози » , – пояснять доктор Хікс .

За словами експерта , вживання банана в таких умовах сприяє відновленню рівня цукру в крові і знімає головний біль , дискомфортні відчуття.
 

«Один невеликий банан дозволить плавно підняти рівень цукру в крові до комфортного рівня і заодно заспокоїть роздратований кишечник» , – говорить експерт.

Водночас жирні та солодкі продукти , навпаки , підвищують рівень цукру в крові дуже швидко , – від цього самопочуття людини, що страждає від похмілля , здатне значно погіршиться.

Читайте також:  Дотримання цих простих правил продовжить життя на 8 років

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК УНИКНУТИ ПОХМІЛЛЯ І ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВОНО НАСТАЛО?

ТОП-5 ДОМАШНІХ ЗАСОБІВ ЛІКУВАННЯ ПОХМІЛЛЯ