Вживаючи цей напій на сніданок, ми зменшуємо ризик розвитку серцевих захворювань і отримуємо шанс збільшити тривалість свого життя, уникнувши ранньої смерті через них. Чому кава – один з кращих напоїв для здоров’я, розповіли фахівці NHS, національної служби охорони здоров’я у Великобританії.

“Збалансоване харчування та регулярні фізичні вправи є ключем до збільшення тривалості життя. Але також уникнути ранньої смерті можна, регулярно вживаючи каву”, – заявила лікар Аліна Петре.

Виданню Express вона розповіла, що вживання кави є одним з найпростіших способів продовжити життя. Кава-один з кращих напоїв, що знижують ризик хронічних захворювань, зауважила Петре.

Читайте також:  Офісна робота смертельно небезпечна

Експертка пояснила, що любителі кави краще захищені від хвороб серця.

«Дослідження показали, що вживання двох-трьох чашок кави щодня може знизити ризик серцевих захворювань приблизно на 20 відсотків», – заявила представниця NHS.

Крім того, у людей, що п’ють каву, менше шансів захворіти на діабет 2 типу, деякими видами раку, а також постраждати від руйнуючих мозок патологій – хвороб Альцгеймера і Паркінсона, додала експертка.

“Сукупність даних властивостей робить каву одним з кращих напоїв, що захищають від ранньої смерті. Шанувальники напою, регулярно вживають його, знижують свій ризик ранньої смерті на 20-30 відсотків у порівнянні з непитущими”, – заявила докторка Петре.

Читайте також:  Як вибрати безпечні для очей сонцезахисні окуляри

У той же час, нагадала вона, істотні дози кофеїну викликають у деяких людей несприятливі реакції – наприклад, посилення почуття тривоги, розлад шлунка. Їм слід ретельно контролювати кількість випивається кави.

Також для захисту від хвороб серця і ранньої смерті фахівець порадила виконувати регулярні вправи – така звичка знижує ймовірність розвитку діабету 2 типу на 50 відсотків, ризик ішемічної хвороби серця та інсульту – на 35 відсотків.