Ми можемо сказати, що Київлінза — це добрий магазин оптики, який постійно працює над покращенням асортименту та відношенням до покупців. Ми пропонуємо індивідуальний підхід, високу якість та швидку доставку. Раніше про наш салон оптики відгуки були не дуже приємними. Але ми цінуємо коментарі та зауваження покупців та проводимо працю над помилками. Завдяки цьому ми стали більш уважними до клієнтів та додали деякі послуги. Одна з них — безкоштовна комп’ютерна перевірка зору.

Вигідна співпраця

Ми приділяємо увагу кожному відгуку про магазин «Київлінза», навіть якщо він негативний. Це дає нам можливість постійно вдосконалюватись в плані сервісу. Нам цікаво що думають клієнти стосовно асортименту і праці магазину взагалі, тому що ми маємо мрію стати ідеальними і для них, і для себе.

Чому вигідно співпрацювати саме з нами? Є декілька причин:

 1. Пропонуємо широкий асортимент лінз, коригуючих зір та сонцезахисних окулярів, доглядових засобів та аксесуарів.
 2. Клієнти мають можливість підібрати оптику на сайті, вписавши в спеціальну форму дані від лікаря.
 3. Наші консультанти готові відповісти на ваші питання у будь-який зручний для вас час.
 4. При необхідності пропонуємо скористатись приміркою лінз на 1 добу. Це кращій варіант для тих, хто ніколи не користувався такими засобами корекції зору.
 5. Кияни мають можливість безкоштовно перевірити стан свого зору. Перевірка займає не більш 20 хвилин.
 6. В нас є спеціальна соціальна програма, яка дозволяє придбати будь-який товар за приємною ціною.
 7. Ми гарантуємо, що всі наші товари відрізняються високими показниками якості.
 8. Замовлення обробляються дуже швидко. В той же день їх відправляють клієнту. Доставка по Україні займає не більше 3 діб.

Добрі відгуки про салони оптики «Київлінза» (https://www.apteka.ua/article/636703) спонукають нас ставати ще кращими, ніж раніше. Вони є показником того, що ми все робимо правильно.

Створення власного бренду

Ми прочитали багато відгуків про оптики на різних інтернет-ресурсах. Завдяки цьому знаємо, що потрібно покупцям. Намагаючись вдовольнити їх потреби, ми прийняли рішення про створення власної лінійки оптики. Так з’явився бренд Solente.

Це найкраще співвідношення якості і ціни. Всі товари пройшли сертифікацію на Україні, але виробляються вони на заводах в Європі, Кореї, Малайзії та інших.

Solente це:

 • високоякісні гідрогелеві та силікон-гідрогелеві лінзи для покращення зору;
 • лінзи різних кольорів для створення іміджу;
 • пероксидні системи;
 • доглядові засоби;
 • футляри, серветки та інші аксесуари.

Лінзи Sitara та Impero відомі своєю повітрепроникністю та іншими показниками. Вони по праву вважаються кращими у світі оптики. Ви маєте можливість придбати ті, що є в магазині, або замовити їх. Доставимо товар максимально швидко.

Оформити замовлення можна на нашому сайті. Альтернатива — особисто відвідати оптики Києва, відгуки про які більш, ніж позитивні. Ми приділяємо увагу кожному зауваженню, тому змогли суттєво змінити сервіс і підхід до клієнтів.

Як зробити вибір

Звичайно, на першому місці стоїть стан зору. Якщо у вас є рецепт від лікаря, введіть дані з нього в спеціальну форму на нашому сайті. Система в автоматичному режимі вибере ті лінзи або окуляри, які підходять вам більш всього. Це буде ідеальний варіант за введеними даними.

Якщо є така можливість, відвідайте один з філіалів. Там ви зможете пройти комп’ютерну діагностику зору, а після неї підібрати лінзи. Процес займає приблизно 20 хвилин.

Всі лінзи з асортименту нашого магазину відрізняються вологоємністю. А це значить, що є можливість носити їх впродовж всього дня. Це дуже зручно, бо саме зволоженність рогівки впливає на стан здоров’я очей в цілому.

Київлінза турбується про своїх клієнтів, тому ми постійно працюємо над собою, роблячи асортимент и сервіс більш приємними для вас. Гостино запрошуємо відвідати один з філіалів та переконатись у наших перевагах власноруч.

*На правах реклами