Напевно, вже не залишилося жодної дівчини, яка не чула про цей новомодний спосіб позбавлення від зайвого волосся. Якщо раніше послугу лазерної епіляції можна було знайти тільки в рідкісних приватних медичних центрах, то зараз нею хвалиться мало не кожен манікюрний салон і економ-перукарня. Ми постаралися розібратися в тому, як вибрати правильний салон, щоб виглядати краще за всіх і при цьому не залишитися без грошей, а також не викинути їх на вітер намагаючись максимально заощадити.

Чому саме лазерна епіляція?

Бритва – це швидко і не боляче, але голишся кожен день або через день.

Віск або шугарінг — боляче і вистачає на 1-3 тижні, потім 1-2 тижні відрощувати волосся, а разом з ними і відраза до самої себе.
Більш того, через деякий час на додаток до волосся починаєш мучитися від врослого волосся, яке з’являються!

Тільки із застосуванням сучасного діодного лазера можна безболісно і на роки позбавити себе від непотрібних волосся, при цьому відрощувати його для проведення процедури не потрібно.

Секрет тривалого результату полягає в тому, що лазер впливає не на волосся, а через волосся безпосередньо на волосяний фолікул. Теплом світла лазера перекривається мікросудина, яка живить фолікул, від чого та відмирає на кілька років. Після процедури волосся з оброблених таким чином фолікулів випадають на 10-14 день.

Хороша новина для тих, хто боїться вбивати свої улюблені фолікули як частинку самої себе: всі видалені фолікули відновлюються в період від 1 до 8 років, в залежності від вашого гормонального фону. Саме стільки часу волосся і не росте.

Коли волосся перестане з’являтися, ви додатково відчуєте бонус у вигляді неймовірної гладкості шкіри, яка більше не піддається регулярним роздратуванням від воску або гоління.

У чому підступ?

Найбільша проблема полягає в тому, що видиме волосся — це всього лише 10-20% від його загального можливого числа. Волосяні фолікули регулярно переходять з фази активного росту в фазу сну. Лазер впливає на фолікул через зростаюче в ньому волосся і, відповідно, 80-90% фолікулів під час процедури залишаються недоторканими. Їх потрібно прибирати наступними процедурами, коли в активну фазу зростання перейде достатня кількість нових фолікулів.

Як правило інтервал між процедурами становить 3-5 тижнів (індивідуально для кожної з нас) і робиться таких процедур 6-10 до повного припинення появи нового волосся.

На що потрібно звернути увагу?

1. Ліцензія. Лазерна епіляція – це процедура виключно медична і проводити її може тільки ліцензований медичний центр. Запитайте, чи є у тієї організації, куди ви прийшли ліцензія на здійснення медичної діяльності.

Якщо ліцензії немає і кажуть, що на наш «унікальний лазер» ліцензія не потрібна, значить там роблять не лазерну епіляцію, а в кращому випадку так звану «фотоепіляцію».

Це процедура, на яку можна ходити нескінченно, але від волосся ви так і не позбудетеся.

2. Персонал. У медичному центрі повинні працювати фахівці з медичною освітою. Тільки такий фахівець може проводити процедуру лазерної епіляції. А також в штаті повинен бути лікар-дерматолог, який може призначити проведення даної процедури.

3. Рекомендація. Приходити на повторну процедуру раніше, ніж через 3 тижні немає ніякого сенсу: в активну фазу зростання перейде мала кількість волосяних фолікулів і ця рання процедура буде зайвою. Якщо під будь-яким приводом вас просять прийти через 1 або 2 тижні, значить тут накручують кількість процедур.

Щоб отримати якісну процедуру і не витратити зайвого найкраще звертатися в спеціалізовані медичні центри. Наприклад, в клініку лазерної медицини Аура в Києві, Одесі та Чернігові. Тут займаються виключно апаратною косметологією і виконують за доступними цінами косметологічні процедури на преміальних німецьких лазерах MeDioStar та американських Alma Soprano ICE Platinum. Детальніше за посиланням – aura-clinic.com

*На правах реклами