Фітнес-масаж – спорт для ледачих. Ця методика дозволяє в стислі терміни покращити пропорції фігури без виснажливих вправ.

Фітнес-масаж – це сучасна ефективна методика корекції фігури. Об’єднуючи в собі класичні прийоми фітнесу та масажу, вона допомагає зменшити жирові відкладення в проблемних зонах, прояви целюліту і поліпшити тонус м’язів.

Як працює фітнес-масаж

Складовими цієї методики є масажні техніки (глибокий м’язовий масаж, лімфодренаж, оздоровчий і антицелюлітний масажі) та індивідуальний комплекс фізичних вправ.

Комбінація локального масажу і виборчої роботи м’язів прискорює ліполіз (використання запасів жирової тканини для отримання енергії) і тонізує м’язову тканину. При цьому використовуються жирові відкладення в проблемних місцях (живіт, стегна, сідниці і т.п.).

Глибокий м’язовий масаж стимулює м’язи, які розташовані далеко від поверхні шкіри. Антицелюлітний масаж підсилює лімфатичний відтік, запобігає патологічному збільшенню обсягу сполучної тканини (тобто, поява «апельсинової кірки»). Лімфодренаж допомагає вивести зайву рідину з організму. Він прискорює струм лімфи, відновлює здорову структуру м’язової тканини і підшкірної клітковини.

Як відомо, при фізичному навантаженні жири починають розщеплюватися приблизно через 40 хвилин після початку тренування. Але під час фітнес-масажу це відбувається швидше: процес ліполізу прискорюється за рахунок теплового та механічного впливу.

Читайте також:  Пилинг и натуральная косметика

Масаж безболісний для пацієнта, так як оптимально поєднує різні техніки. Процедура починається з роботи над великою групою м’язів з переходу до дрібних.

Комплекс фізичних вправ включає індивідуально підібрані динамічні і статичні вправи, які проводяться, не встаючи з канапи. Динамічні вправи сприяють зменшенню жирової тканини, а статичні – сформувати м’язовий корсет і створити бажаний рельєф тіла.

Тому фітнес-масаж можна назвати спортом для ледачих. Разом з тим, ця методика вимагає, щоб попрацював не тільки масажист, але і пацієнт.

Тривалість процедури – 1-1,5 години. Вона підходить як жінкам, так і чоловікам. Рекомендується пройти 10-12 сеансів.

На що здатне поєднання фітнесу та масажу

Результат цієї методики – не тільки корекція фігури. Поєднання різних технік дозволяє поліпшити крово-і лімфообіг, позбутися застійних явищ в органах і тканинах, нормалізувати обмінні процеси. У підсумку ви будете втрачати зайву вагу, шкіра стане пружною і еластичною.

Крім того, покращиться постава і робота суглобів. Особливо якщо хребет і суглоби страждають від гіподинамії. Ця методика масажу допомагає впоратися з деякими психо-емоційними проблемами: заряджає енергією, позбавляє від стресу і покращує настрій.

Читайте також:   Поради від тренера щодо набору маси

Практика показує, що за курс таких процедур жінкам вдається втратити в об’ємі талії до 5 см, а чоловікам 6-8 см. С стегон також «йде» до 5 см.

Протипоказання

Застосування цієї методики не рекомендується людям з такими захворюваннями:

  • Захворювання серцево-судинної системи
  • Варикозна хвороба
  • Захворювання шкіри (дерматит, екзема, фурункульоз, лишай, шкірний висип, гнійники на будь-якій ділянці шкіри)
  • Загострення хронічних захворювань
  • Поява новоутворень

Крім того, відкладіть процедури, якщо:

  • Ви вагітні або годуєте грудьми
  • У вас висока температура або гостре запальне захворювання
  • Кровоточивість або кровотеча (включаючи період менструації)
Спорт для ледачих і не тільки

Ця методика відмінно підходить тим, хто веде сидячий спосіб життя і давно не займався фізкультурою. З її допомогою далекі від спорту люди долучаються до фізичної активності. Не виключено, що по закінченню сеансів вам захочеться записатися у фітнес-клуб або спортзал. Адже після 10-15 сеансів організм звикне до навантажень, йому знадобиться посилення впливу. Побачивши реальні результати після курсу фітнес-масажу, людина знайде упевненість в собі. Йому буде фізично і морально легше увійти в світ «серйозного» фітнесу.

Читайте також:  Спеціальні бігові вправи

Якщо ви не новачок у фітнесі або спорті, поєднання звичних тренувань з даною методикою масажу дозволить більш ефективно коригувати фігуру. Крім того, вона ідеально підходить людям, які з якої-небудь причини роблять перерви в тренуваннях на 2-3 тижні. Замінивши на цей період класичні вправи заняттями з фітнес-масажистом, ви не втратите спортивну форму.

Дотримання дієти допоможе поліпшити результат процедур. На період курсу рекомендується дотримуватися середньокалорійної дієти, в якій вміст білка підвищений, а вуглеводів і жирів – знижений. Як відомо, білок необхідний для росту м’язової тканини. А у людини, яка тренується потреба в білку вища.

Крім того, курс масажу рекомендується доповнювати засобами теплової детоксикації. Походящий варіант – відвідування лазні.

Фітнес-масаж – хороша можливість «розбудити» тіло і отримати стимул зайнятися спортом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ВПРАВИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ НАСТРОЮ

ЯК ПРАВИЛЬНО КАЧАТИ ПРЕС?

ЯК ПРИСКОРИТИ ВІДНОВЛЕННЯ ПІСЛЯ ТРЕНУВАНЬ