Багатьом людям важко прокидатися і вставати по дзвінку будильника. Існує кілька прийомів, які допоможуть вранці швидко розігнати сон і підготуватися до повноцінного дня.

Дзвінок будильника

Рекомендується вставати після першого ж дзвінка будильника. Ставити його на 15 – 20 хвилин раніше, щоб полежати в ліжку – неефективно. Краще поставити сигнал на 15 хвилин пізніше, але відразу ж встати.

Будильник, особливо на телефоні, необов’язково повинен бути різким і неприємним. Можна поставити улюблену мелодію. Головне, досить часто міняти її, щоб організм не звикав до одного і того ж дзвінку.

Яскраве світло і свіже повітря

Спати найкраще при закритих шторах або жалюзі. Щоб остаточно прокинутися, слід впустити в кімнату яскраве сонячне світло.

Читайте також:  Чи допомагає насправді сода при печії: думка лікаря

Добре підбадьорить свіже повітря. Варто відкрити вікна і по можливості провітрити кімнату.

Вправи

Прогнати сонливість допоможуть легкі фізичні вправи через деякий час після підйому. Необов’язково давати організму серйозне навантаження-вистачить і простий зарядки.

Позитивна мотивація

Для того, щоб вставати з ліжка було легко і приємно, варто заздалегідь запланувати на день цікаві і приємні справи. Позитивні стимули допоможуть прокинутися швидше.