Лікування підвищеного кров’яного тиску зазвичай передбачає скорочення споживання натрію і збільшення фізичних навантажень, але вчені з США встановили, що виконувати ці вимоги необов’язково. Позбавлення від гіпертензії сприяє прийом бета-гідроксимасляної кислоти, заявили наукові фахівці з Університету Толедо.

Як повідомляється в прес-релізі на MedicalXpress, бета-гідроксимасляна кислота (БОМК) синтезується в печінці в процесі метаболізму жирних кислот. Вчені провели експерименти з мишами, які отримували 1,3-бутандіол, що трансформується в їх печінки в БОМК. Було встановлено, що на тлі прийому цієї добавки знизився рівень запалення в нирках, пов’язаного з підвищенням тиску.

Таким чином, констатували фахівці, «біодобавки, що містять бета-гідроксимасляну кислоту, допомагають позбутися від гіпертензії, яка є причиною серйозних серцево-судинних захворювань».

Тепер необхідно перевірити, чи працює даний принцип не тільки для тварин, але і для людей. Якщо дійсно підтвердиться, що людям з підвищеним тиском властивий дефіцит БОМК, вчені повинні будуть визначити, яка кількість бета-гідроксимасляної кислоти знадобиться для успішної терапії гіпертензії. Поки що фахівці відзначають, що захищає від підвищеного тиску БОМК активніше виробляється печінкою при розумному дефіцит калорій.

Раніше ми писали про те, що вченими був визначений головний принцип продовження життя – він виявився пов’язаний з вітамінним забезпеченням організму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ГІПЕРТОНІЯ – 7 ПРОДУКТІВ, ЯКІ ЗНИЖУЮТЬ ТИСК

4 НАТУРАЛЬНИХ ЗАСОБИ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ВИЛІКУВАТИ ГІПЕРТОНІЮ

8 ПОРАД, ЯКІ ПОЛЕГШАТЬ ЖИТТЯ ГІПЕРТОНІКАМ

Джерело: МедікФорум