Британська лікарка-дерматологиня Зоуї Дівін розповіла про існування «карти» прищів, з якої можна зрозуміти, як пов’язані запалення на різних ділянках обличчя з різними захворюваннями внутрішніх органів.

У публікації видання Daily Mail дерматолог пояснила, які прищі можуть служити вказівкою на захворювання.

Прищі на щоках. До появи прищів на щоках не завжди ведуть хвороби, такі висипання можуть бути пов’язані з тертям шкіри об подушки, мобільний телефон, одяг або шарфи. В цьому випадку проблема вирішує досить просто: потрібно частіше міняти наволочки і прати подушки, не притискати телефон до обличчя, підвищувати рівень вітаміну В в своєму харчуванні.

Читайте також:  Виявлено простий продукт, який знижує цукор у крові за 15 хвилин

Водночас, згідно традиційній китайській медицині прищі на щоках можуть бути пов’язані з дихальною системою, а саме з поганою роботою легенів. Зоуї Дівін зазначила, що одним з кращих способів поліпшити роботу цього органу є аеробні вправи.

Прищі на лобі. Дерматолог повідомила, що прищі на лобі можуть свідчити про проблеми з ШКТ і сечовим міхуром. В цьому випадку фахівець рекомендує відновлювати кишкову мікрофлору. Допоможе зменшення кількість оброблених харчових продуктів і жирів в раціоні, вживання ферментованих продуктів і питво більшої кількості води.

Прищі вздовж лінії росту волосся. Такі висипання часто пов’язані з тим, що пори шкіри на цих ділянках обличчя забиваються компонентами косметики, шампунів, бальзамів та інших засобів по догляду за волоссям.

Читайте також:  4 варіанти сніданку, які допоможуть забути про здуття живота

Прищі в центрі обличчя. Загальне почервоніння і висипання в центрі обличчя можуть бути пов’язані з серцевими неполадками, розповіла експерт.

«Якщо у вас високий рівень холестерину, він може проявлятися у вигляді жирної шкіри і забитих, запалених пор. З такою проблемою я раджу збільшити споживання вітаміну В, перестати вживати гостру і солону їжу, їсти більше фруктів, овочів і горіхів», – дала пораду британська дерматологиня.

Прищі на підборідді і навколо рота. Поява прищів на підборідді пов’язана зі стресом і дисбалансом гормонів, і боротися з ними можна, тільки виправивши причину. Що стосується прищів у рота, вони є сигналом можливих хвороб шлунка, додала Зоуї Дівін. Людям з такою проблемою вона порекомендувала вживати більше клітковини.

Читайте також:  Психолог розповіла, як перестати відкладати справи на "потім"

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News