Про користь цитрусових для організму відомо давно, але виявилося, що весь цей час існував найбільш корисний спосіб вживання апельсинів. Про нього розповіла дієтологиня Ольга Перевалова.

Медик підкреслила, що не потрібно розрізати фрукти на часточки або зчищати з них шкірку, передає “Профиль“. “Оптимально взяти свіжий фрукт, помити його і з’їсти цілком, разом з перегородками і з шкіркою”, – поділилася лікарка.

Справа в тому, пояснює Перевалова, що, при нарізуванні апельсина на часточки, він втрачає частину вітаміну C. Свіжовичавлені соки також позбавлені багатьох корисних мікроелементів. За словами дієтолога, в них міститься багато фруктози, тобто цукру.

Читайте також:  Медик назвала основну помилку людей, які відчули безсоння

А ось шкірку викидати не варто, підкреслила Перевалова. У цедрі апельсинів міститься велика кількість вітамінів, в тому числі каротиноїди. За словами медикині це вітамін “краси, шкіри хорошої якості, зору, особливо нічного”.

Для тих, хто не хоче їсти цільні апельсини, Перевалова радить їсти шкірку окремо, зчистивши цедру. Її можна, наприклад, додати в чай або перемолоти в блендері з ягодами і фруктами.