За останнє десятиліття дослідження здоров’я кишківника просунулися вдесятеро, оскільки ми дедалі більше усвідомлюємо вплив, який він чинить на наше здоров’я – фізичне та психічне. Від вироблення гормонів до травлення їжі, в ньому знаходиться навіть 70 відсотків імунної системи. Все, що ви їсте, викликає різну реакцію кишківника, і деякі продукти гірші за інші.

Травна система вважається «другим мозком» через те, що тут знаходяться мільйони нейротрансмітерів, тому важливо наповнювати своє тіло якомога більшою кількістю корисних поживних речовин, щоб підтримувати його харчування, і, звичайно ж, уникати цього може поставити його під загрозу.

Доктор Крістіна Пападополус, лікар загальної практики в Ліві, сказала:

Читайте також:  Як уповільнити старіння: знайдено один із найкращих продуктів

«К людини не тільки містить трильйони бактерій, також відомих як «кишкова флора», але й відносини між вашим кишківником та цими бактеріями відіграють життєво важливу роль у підтримці вашого здоров’я».

Велика кількість цукру та штучних підсолоджувачів

Хоча дієта є найбільш очевидним лиходієм кишківника, багато людей по-справжньому не розуміють справжніх винуватців ушкодження кишківника в нашій дієті.

Було показано, що цукор, особливо фруктоза, яка є цукром, отриманим із фруктів, викликає дірявий кишківник, порушує мікробіом і спричиняє ожиріння печінки».

“85 відсотків людей споживають більше рекомендованої кількості цукру на день. Деякі дослідження показали, що штучні підсолоджувачі, у тому числі аспартам, сукралоза і сахарин, які часто зустрічаються в дієтичних напоях з нульовою калорійністю і без цукру, негативно впливають на мікрофлору кишківник, несприятливо змінюючи склад”.

Читайте також:  Розкрито несподівану користь лохини для здоров'я

Зменшіть споживання запальних олій

Доктор Брейд радить зменшити споживання запальних жирів в оброблених харчових продуктах, особливо тих, що базуються на омега-6.

Уникайте ультра-оброблених продуктів

У міру того, як якість нашої їжі погіршується, що часто є результатом надмірної обробки, тривалого транспортування та тривалого зберігання, рівень вітаміну D знижується, що впливає на регуляцію кишківника.

Зменште споживання алкоголю

“Вживання алкоголю може змінити баланс бактерій у кишківнику та сприяти зростанню шкідливих бактерій”.