Лікар Сергій Лопатін назвав список продуктів, з якими потрібно бути особливо акуратними людям віком 50 років і більше. Фрукти та овочі, безсумнівно, корисні своїми вітамінами та мікроелементами, проте вони не завжди сприятливо впливають на людський організм.

Після 50 років багато хто починає змінювати свій раціон і виключати з нього жирну та солону їжу, напівфабрикати. А ось такий «відбір» не проходять овочі та фрукти.

Коли як з віком вони стають менш корисними для організму. Наприклад, були виділені продукти, що мають у своєму складі велику кількість простих цукрів. До них відносяться: ананас, виноград, кавун та стиглий банан.

Читайте також:  Дві кави на день подвоюють ризик смерті для гіпертоніків

Вони можуть викликати стрибки цукру в крові та стимулювання вироблення інсуліну. Яблука та груші не рекомендується вживати, якщо є скарги на шлунково-кишковий тракт. Ці фрукти погано «вживаються» з м’ясом та молочними продуктами, що може спричинити нетравлення та кишкові розлади.

На загострення гастриту, коліту та виразки впливають також і цитрусові. Метеоризм і здуття живота можуть посприяти сливи, абрикоси та персики. Вони мають газоутворюючий і проносний ефект.

Що стосується овочів, то виключати все з раціону не слід. Важливо уважніше ставитися до тих продуктів, які підвищують рівень цукру на крові.

Наприклад, це морква, кукурудза, картопля, буряк. Фахівець рекомендує споживати овочі невеликими порціями протягом усього дня.

Читайте також:  Дивно, але факт: смартфони виявилися небезпечними для алергіків