Лікарка-дієтологиня Наталія Круглова висловилася про те, що кілька сосисок в тиждень не принесуть шкоди здоровим людям, але при захворюваннях травної системи і високому холестерині від сосисок краще відмовитися.

Днями, 13 листопада, виповнилося 214 років з появи перших у світі сосисок. Сьогодні цей продукт користується неймовірною популярністю, хоча до числа безумовно здорових і корисних страв сосиски в наш час не віднесе вже ні один лікар.

Перш за все, зазначила фахівець, сосиски не повинні бути продуктом щоденного вживання.

«Для виготовлення сосисок використовують сировину невисокої якості. Плюс часто в них додають спеції і підсилювачі смаку, які підвищують апетит», – пояснила лікар свою позицію в цьому питанні.

Читайте також:  Ознака при здійсненні покупок, яка говорить про початок деменції

У той же час Вона зазначила, що вживання кількох сосисок раз в тиждень або кілька разів на місяць для абсолютно здорової людини не виявиться небезпечно-шкідливим. Особливо, якщо людина в цілому звикла стежити за своїм харчуванням і фізичною формою.

Однак деяким категоріям громадян від сосисок краще відмовитися, вважає лікар.

«Людям з порушенням холестерину цей продукт не рекомендований до використання. Як і тим, хто страждає захворюваннями травної системи. Спеції і сіль в сосисках можуть стимулювати травні ферменти, а це не потрібно, коли є запальні захворювання шлунково-кишкового тракту», – повідомила дієтолог Наталія Круглова.

Читайте також:  Які люди живуть довше: худі чи повні

Джерело: МедікФорум