На тлі пандемії коронавірусу кількість факторів стресу значно збільшилася: потік поганих новин, віддалена робота, дистанційне навчання дітей у школі. Лікарі пояснили, як відновити спокій за п’ять хвилин і менше.

В першу чергу медики радять виконати вправу на дихання. Слід встановити таймер на три хвилини і зосередитися на своєму диханні. Фахівці пояснюють, що потрібно повільно зробити глибокий вдих через ніс, дорахувати до п’яти, потім поступово видихнути.

Іншим дієвим способом доктора назвали відпочинок від телефону. Варто відключити повідомлення і прибрати пристрій в ящик або інше місце, де ви не будете його бачити. Крім того, зняти стрес допоможе чашка гарячого чаю, вважають експерти. Краще, якщо він буде без кофеїну. Поки ви п’єте чай, рекомендується не відволікатися на інші заняття, зосередитися на смаку і температурі напою, передає Today.

Боротися зі стресом здатна і медитація, відзначають лікарі. За їхніми словами, варто завантажити одне з навчальних додатків на смартфон, які розкажуть, як використовувати техніку протягом п’яти хвилин. Також розслабитися допоможе спокійна і улюблена пісня або коротка прогулянка.