Італійські дослідники прийшли до висновку про те, що яблуко покращує сексуальне життя жінки. Так що Єва була в чомусь права, коли почала спокушати Адама цим фруктом.

Яблука давно відомі як неодмінні складові здорового харчування, це відмінне джерело низькокалорійної їжі, але чи можна вважати яблука афродизіаком? У журналі Archives of Gynecology and Obstetrics опубліковані результати дослідження італійських вчених, які показали, що вживання яблук покращує сексуальне життя жінки.

Дослідники вивчили 731 здорову італійку віком від 18 до 43. Всі учасниці дослідження повідомляли про те, яку кількість яблук вони щодня споживають, і про своє харчування в цілому. Потім їх розділили на дві групи: у першій яблука вживалися регулярно, а в другій – менше одного разу на день. Після цього всі дівчата і жінки пройшли тест з 19 питань, що дозволяє визначити Індекс жіночого сексуального життя (ІЖСЖ).

Читайте також:  Названо простий спосіб пити каву без шкоди здоров'ю

Він формується на підставі інформації про кількість статевих зносин та загальній задоволеності від сексу. Західні вчені вважають ІЖСЖ одним із ключових показників жіночого сексуального здоров’я. З’ясувалося, що вживання хоча б одного яблука в день дозволяє підвищити індекс, а значить, яблука збільшують і задоволення від сексу.

Автори дослідження вважають, що це пов’язано із органічною сполукою флоридзина, яка міститься в яблуці – компонентом, який схожий з жіночим статевим гормоном естрогеном, граючим ключову роль у сексуальному збудженні. Це перший науковий доказ того, що яблуко можна вважати жіночим афродизіаком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЇЖТЕ ЯБЛУКА КОЖЕН ДЕНЬ!

Читайте також:  Розкрито несподіваний вплив поганої погоди на жіноче здоров'я

ЗНАЙДЕНО КРАЩИЙ ЗАСІБ ВІД ЗАПАХУ ЧАСНИКУ