Хоча фрукти і ягоди і приносять багато корисного в організм, їсти їх дієтологи рекомендують обмежено і з оглядкою. В силу того, що фахівці переглянули погляди на те, скільки калорій в день повинні отримувати сучасні люди, медики дали кілька важливих порад про те, як потрібно їсти фрукти, щоб не набрати вагу.

Останнім часом все більше дієтологів роблять наголос на помірності у споживанні їжі, і це правило має поширюватися і на фрукти і ягоди. Багато хто не сприймає ці дари природи всерйоз, між тим, їх регулярне вживання у великій кількості здатне вельми плачевно позначитися на фігурі.
 
На думку експерта, директора НДІ харчування, академіка Віктора Тутельян, працюючим в офісі чоловікам потрібно не більше 2000 калорій, а жінкам – близько 1500 калорій в день. При вживанні фруктів слід пам’ятати, що насичені фруктозою плоди можуть тягнути на більшу частину денної норми. Приміром, в кілограмі черешні міститься 520 калорій – третина денного обсягу. Те ж саме стосується всіх сезонних ягід: у смородині, вишні, чорниці міститься від 40 до 45 калорій в 100 грамах, що в кілограмі також складе значну цифру. При цьому багато хто не помічає, що ввечері, особливо під телевізор, здатні з’їсти кілограм ягід або фруктів в один присід.
 
Медики кажуть, що найчастіше люди неправильно їдять фрукти. Дієтолог Людмила Денисенко не радить їсти ягоди або фрукти на сніданок в чистому вигляді, як це люблять робити ті, хто худнуть. Лікар радить вживати фрукти разом з такими продуктами, як нежирний йогурт, кефір або сир, лляне насіння, шматочок сиру, або парочка горіхів – таке поєднання краще підходить організму. Вуглеводи при цьому всмоктуються повільніше і довше тримають рівень цукру крові на одному рівні. Відповідно, почуття ситості збережеться довше.

Читайте також:  Лікар попередила про небезпеку гранатів для деяких людей

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
МЕДИКИ ВКАЗАЛИ, ЯК ЇСТИ ОВОЧІ, ЯГОДИ І ФРУКТИ В ЖАРКУ ПОГОДУ

ДОВЕДЕНО, ЩО ОВОЧІ ТА ФРУКТИ НЕ ДОПОМАГАЮТЬ ХУДНУТИ

ЛІКАРІ РОЗПОВІЛИ, СКІЛЬКИ ПОТРІБНО ЇСТИ ФРУКТІВ ТА ОВОЧІВ