Лікарі не рекомендують їсти сирі яйця, разом з тим, їх не слід переварювати. Якщо процес приготування триває більше 10 хвилин, можуть утворитися потенційно небезпечні токсичні сполуки.

У разі тривалого відварювання яєць утворюються сульфіди заліза, вони покривають жовтки зеленуватим нальотом. Якщо пити вміст сирим, виникає небезпека зараження паличками сальмонели, що викликають гостре кишкове отруєння.

Варені жовтки не рекомендується вживати особам, які страждають діабетом, захворюваннями серця і судин через холестерину, так як він може завдати шкоди. При значних кількостях варених яєць можливі деякі порушення у функціонуванні нирок і печінки. В ході розщеплення білка в організмі утворюється велика кількість сечовини, при цьому парний орган працює в посиленому режимі.

Читайте також:  Ця дієта для схуднення може підвищити холестерин та призвести до хвороб серця

Чоловікам для збереження ерекції не рекомендується їсти багато даного продукту. Бляшки холестерину, потрапляючи в передміхурову залозу, порушують кровообіг в ній, в результаті це може викликати рак. Кожен день допускається з’їдати один жовток і три білки. В цьому випадку організм отримує допустиму дозу біотину, Омега-3, фосфору, вітамінів А, Е, К і В12, кальцію, фолієвої кислоти і селену.