Експерти в області медицини наполегливо закликають людей не сушити речі після прання в приміщеннях. Це серйозно збільшує ризик для здоров’я людини, так як мокрий одяг допомагає поширенню небезпечних бактерій.
 

Сушка білизни після прання в квартирі збільшує рівень вологості в приміщенні, максимально, на 30%. Це створює ідеальне живильне середовище для поширення різного роду бактерій і грибків. Експерти особливо побоюються грибка Aspergillus fumigatus, який представляє серйозну загрозу для здоров’я людей.
 
Статистика говорить про зростаючу кількість пацієнтів, яким потрібне лікування від цього грибка, після того, як вони його вдихають. Спори Aspergillus fumigatus викликають легеневі інфекції, і призводить до таких хвороб, як легеневий аспергільоз. Це захворювання є незворотнім, воно викликає смертельно небезпечні пошкодження легень і синусів. Тому експерти наполегливо закликають людей сушити білизну де-небудь на вулиці, або в барабанній сушарці.

“В одній порції мокрих речей, витягнутих з пральної машини, міститься приблизно два літри води, які потім випаровуються в кімнату, – говорить професор Девід Деннинг з Національного центру лікування аспергільозу в Манчестері. – Більшість з нас або мають імунітет до грибка Aspergillus, який росте в таких вологих умовах, або володіють здоровим організмом, що дозволяє боротися з інфекцією. Однак жертви астми знаходяться в особливо вразливому становищі, у них починається кашель і нежить. А у людей з ослабленою або пошкодженою імунною системою, на зразок ракових пацієнтів, які проходять через хіміотерапію, або ж пацієнтів зі СНІДом, грибки можуть викликати аспергільоз. За певних обставин дана хвороба є смертельною. Тому я раджу сушити мокру білизну де-небудь на вулиці, в спеціальній сушарці, або в добре вентильованому внутрішньому просторі подалі від спальні і вітальні “.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
СУШАРКИ ДЛЯ РУК ПОШИРЮЮТЬ БЕЗЛІЧ БАКТЕРІЙ

Читайте також:  П'ять яскравих ознак цукрового діабету, які виявляються вранці

МІНЯТИ ПОДУШКИ ПОТРІБНО РАЗ НА ШІСТЬ МІСЯЦІВ!