Якщо ви помітили, що ваша шкіра постаріла, і ви вирішили повернути їй колишню молодість, то можете скористатися нашим засобом. Він досить простий і може бути зроблений практично в будь-якому домі. При цьому, вже після тижня його використання зморшки покинуть вас, а шкіра стане набагато молодше. А через кілька тижнів ви зрозумієте, що самі стали на багато років молодше.

Сам по собі рецепт засобу дуже простий

Речовини, які для нього необхідні, є практично в кожному домі. Проте всі вони надають на шкіру неймовірно позитивний вплив. Якщо вживати цей засіб регулярно, то ви зможете підтримувати свій організм в ідеальному стані.

Читайте також:  Вчені повідомили про корисний для печінки холестерин

Більше того, вам не страшні ніякі зморшки. Але навіть якщо користуватися цим засобом ви будете лише зрідка, все одно шкіра стане молодшою після кожного застосування. А взагалі, користуватися нею можна практично в будь-якому віці без будь-яких обмежень.

Для приготування необхідно взяти по чайній ложці меленого рису, молока, вівсяних пластівців і волоських горіхів (природно, вони повинні бути знищені). Крім того, необхідно взяти третю частину від банана (бажано, щоб він був стиглим).

Для приготування засобу необхідно розім’яти банан і змішати його з молоком або вершками. Після цього перемеліть рис і горіхи, згодом змішавши їх з отриманою кашоподібною масою. Отриману маску необхідно нанести на обличчя і почекати 20 хвилин. По закінченню цього часу змийте її з обличчя і зробіть легкий масаж.

Читайте також:  Хвороба Паркінсона: 6 ранніх ознак її прогресування

Кожна з речовин, які входять в склад маски, чинить на організм різний вплив. Приміром, з допомогою рису можна вивести токсини з організму, а також істотно омолодити шкіру. Вівсяні пластівці надають на шкіру зволожуючий вплив, а також насичує її корисними речовинами. Волоські горіхи чудово борються з мертвими клітинами шкіри. Вони як би відшаровують її і потім разом з маскою видаляються під час змивання зі здорової шкіри.

Дана маска була придумана кілька років тому. По суті, вона є народним засобом. Однак саме народна медицина нерідко робить позитивний вплив на організм, ніж офіційні лікарські засоби. Не користуйтеся хімією — використовуйте перевірені народні методи, і ваш організм постійно буде здоровим. А головне — використання даного засобу, не викликає жодних побічних ефектів.

Читайте також:  Медики з США перерахували звички, що провокують цукровий діабет

Джерело: ladylife.site

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News