Якщо ви помітили, що ваша шкіра постаріла, і ви вирішили повернути їй колишню молодість, то можете скористатися нашим засобом. Він досить простий і може бути зроблений практично в будь-якому домі. При цьому, вже після тижня його використання зморшки покинуть вас, а шкіра стане набагато молодше. А через кілька тижнів ви зрозумієте, що самі стали на багато років молодше.

Сам по собі рецепт засобу дуже простий

Речовини, які для нього необхідні, є практично в кожному домі. Проте всі вони надають на шкіру неймовірно позитивний вплив. Якщо вживати цей засіб регулярно, то ви зможете підтримувати свій організм в ідеальному стані.

Читайте також:  Як дізнатися, що рівень холестерину підвищений: лікар називає попереджувальні знаки

Більше того, вам не страшні ніякі зморшки. Але навіть якщо користуватися цим засобом ви будете лише зрідка, все одно шкіра стане молодшою після кожного застосування. А взагалі, користуватися нею можна практично в будь-якому віці без будь-яких обмежень.

Для приготування необхідно взяти по чайній ложці меленого рису, молока, вівсяних пластівців і волоських горіхів (природно, вони повинні бути знищені). Крім того, необхідно взяти третю частину від банана (бажано, щоб він був стиглим).

Для приготування засобу необхідно розім’яти банан і змішати його з молоком або вершками. Після цього перемеліть рис і горіхи, згодом змішавши їх з отриманою кашоподібною масою. Отриману маску необхідно нанести на обличчя і почекати 20 хвилин. По закінченню цього часу змийте її з обличчя і зробіть легкий масаж.

Читайте також:  Лікарі рекомендують п'ять продуктів для зниження підвищеного холестерину

Кожна з речовин, які входять в склад маски, чинить на організм різний вплив. Приміром, з допомогою рису можна вивести токсини з організму, а також істотно омолодити шкіру. Вівсяні пластівці надають на шкіру зволожуючий вплив, а також насичує її корисними речовинами. Волоські горіхи чудово борються з мертвими клітинами шкіри. Вони як би відшаровують її і потім разом з маскою видаляються під час змивання зі здорової шкіри.

Дана маска була придумана кілька років тому. По суті, вона є народним засобом. Однак саме народна медицина нерідко робить позитивний вплив на організм, ніж офіційні лікарські засоби. Не користуйтеся хімією — використовуйте перевірені народні методи, і ваш організм постійно буде здоровим. А головне — використання даного засобу, не викликає жодних побічних ефектів.

Читайте також:  Секрети краси кореянок: 5 звичок, щоб виглядати молодше за свої роки

Джерело: ladylife.site