Серед численних способів схуднути з’явився ще один : сильне обурення . Виявляється , обурення допомагає скинути вагу , оскільки супроводжується втратою апетиту. У всякому разі , саме до такого висновку прийшла група вчених з трьох американських університетів – Пенсільванії , Дьюка і Колорадо.
 
Організований вченими тест на оцінку моралі та етичності поведінки показав , що ті з тестованих , хто відчував яскраво виражену відразу до аморальних вчинків , істотно втрачали апетит. В результаті при контакті з тими чи іншими непристойними явищами у людей скорочувалися і обсяги споживання ними їжі , – заявив говорить керівник дослідження Сінді Чан .
 
У чому ж полягав проведений тест? У тому , що англомовним добровольцям показували фільм французькою мовою. Одній половині глядачів повідомили , що у фільмі демонструються інцестуозні відносини , а другій половині – що це фільм про звичайні романтичні стосунки. Всій аудиторії було роздано шоколадне молоко , яке глядачі пили під час перегляду фільму .
 
У результаті ті , хто вирішив , що дивляться історію про кровозмішення , випили приблизно на третину менше , ніж люди , які вивчили , на їх думку , фільм про кохання без «аморального» компонента. Учені повідомляють , що обсяги споживання склали 110 грамів для першої групи проти 147 грамів для другої групи. Про інші наслідки тривалого обурення не повідомляється.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СКІЛЬКИ ПОТРІБНО СПАТИ, ЩОБ ШВИДШЕ ХУДНУТИ