Найкраще від стану болісного похмілля допомагають позбавлятися проста вода, вітамін B6 і спортивні напої з цукром та електролітами. Медики розповіли про це, попутно розкритикувавши популярні народні засоби.

Зокрема, лікарі радять не вживати щільну їжу і каву, хоча і вважається, що грунтовний, насичений сніданок може додати сил, підбадьорити і дати багато корисних речовин імунній системі. За словами фахівців, їжа на голодний шлунок у страждаючих похміллям, засвоїться погано і скоріше за все викличе нудоту, оскільки організм не зацікавлений витрачати сили на травлення – йому важливо якомога швидше позбутися від токсинів.

Що стосується кави, то вона сприяє зневодненню організму, через що концентрація токсичних речовин може ставати більш високою.

Читайте також:  Лікарка розповіла як відрізнити гострий і хронічний синусит за симптомами

Також медики радять утримуватися від прийому нової порції алкоголю – подібна манера боротись з похміллям може призвести до запою.

«Найкраще впоратися з похміллям допомагають проста вода, вітамін B6 і спортивні напої з цукром та електролітами», – повідомили фахівці.

Джерело: МедікФорум