Деякі люди можуть бути більш успішними у відмові від куріння, ніж інші, повідомляють американські вчені з Університету Пенсільванії.

За допомогою функціональної магнітно-резонансної томографії (МРТ) дослідники вивчали нейронну активність 80 курців, які потребують лікування. Учасники були у віці від 18 до 65 років і викурювали більше 10 сигарет в день протягом шести місяців і довше. Учасники повинні були пройти МРТ відразу після куріння, а потім через 24 години після куріння. Після цього фахівці спостерігали за їх поведінкою 7 днів після того, як вони почали намагатися утримуватися від куріння.

Отримані дані показали, що у більшості учасників рецидив трапився протягом перших семи днів. Сканування мозку показало, що випробовувані, які показали зниження активності дорсолатеральної префронтальної кори або робочої пам’яті центру головного мозку, швидше за все, були схильні до рецидиву. Ці ж люди також продемонстрували збільшення активності в задній частині поясної звивини мозку.

Читайте також:  Яйця названі ідеальним сніданком для спалювання жиру

Розробка методів лікування, які допоможуть збільшити активність в префронтальній корі, може допомогти людям успішно кинути курити, вважають фахівці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЩОБ ЗБЕРЕГТИ ЗДОРОВ’Я, КИДАЙТЕ КУРИТИ ДО 30

КУРІННЯ СКОРОЧУЄ ЖИТТЯ МІНІМУМ НА 12 РОКІВ

ЯК КИНУТИ КУРИТИ