Безсоння – це одна з найбільших проблем нинішнього суспільства. В житті, повного самих різноманітних стимулів і безперервної боротьби зі стресом і тиском, часто доводимо наш організм до стану, в якому він не може заспокоїтись і регенерувати. Однак це не єдина причина, через яку мільйони Українців мають проблеми з засипанням. Кожен 10 з нас відчував проблеми синдрому неспокійних ніг. Як впоратись з ним?

Синдром неспокійних ніг (СНН), також відомий як хвороба Екбома, це стан неприємного поколювання і пульсації в ногах. Посилюється він вечорами, часто тільки тоді, коли ми лягаємо в ліжко. Дослідження показують, що в світі відчуває його кожен десятий. У масштабі України проблема може бути пов’язана з 4 мільйонами осіб. Ти серед них?

Читайте також:  Ознака незадовго до інсульту, яка не діагностується у 80% випадків

Часте відчуття поколювання, змушують нас рухатися ногами і, в результаті, перешкоджають засипанню навіть протягом довгих годин, ймовірно, пов’язане з дисфункцією базальних гангліїв, що підтримують допамін. Серед причин СНН також низький рівень заліза, наявність хронічних захворювань, стрес, куріння, вживання алкоголю і ожиріння. Виникнення цієї хвороби посилюється також у вагітних жінок.

Як, за такої множинності можливих причин виникнення СНН, впоратися з цим захворюванням? Виявляється, що є кілька способів, які можуть допомогти нам в усунені неприємних симптомів синдрому неспокійних ніг.

1. Змініть спосіб життя! Відмовтеся від алкоголю, кофеїну і тютюну. Замість цього зробіть ставку на регулярну фізичну активність.

Читайте також:  2 ознаки на тілі, які сигналізують про значний дефіцит вітаміну В9

2. Спробуйте трав’яні природні ліки! Мова йде про 1/8 чайної ложки мускатного горіха, додана в тепле молоко перед сном, таблетки, що містять валеріану лікарську або втиранні в ноги ромашки, ефірних масел лаванди і олії з насіння винограду/мигдалю. Це може принести Вам полегшення!

3. Практикуйте йогу! Дослідження показують, що після двох півторагодинних сеансів на тиждень настає явне поліпшення в боротьбі з безсонням і уникнення симптомів СНН.

4. Масажуйте ноги. Виявляється, навіть два сеанси професійного масажу можуть істотно знизити неприємні симптоми цього захворювання.

5. Зв’яжіться з вашим лікарем. Якщо домашні засоби не допомагають, залишається Вам зв’язатися з остеопатом. Він допоможе знайти чутливі точки і з допомогою відповідних вправ усунути симптоми.

Читайте також:  Чи дійсно кімнатні рослини покращують якість повітря