вори у жанрі міського фентезі будуть довподоби читачам, які люблять полоскотати нерви та дати можливість зануритись у незвичний світ пригод. Не бійтеся отримати шок, що серед нас можуть жити перевертні, вампіри та інопланетні істоти. В умовах сучасного міста можливо абсолютно все. Реальність може бути геть інша, ніж ви собі уявляєте. Література в жанрі міського фентезі захоплює. Її основна ціль не тільки у прагненні викликати певний страх у читача. Тут є місце і пристрасті, і пригодам. На літературній платформі «Букнет» можна читати міське фентезі як авторів-новачків у цьому жанрі, так і вже досвідчених письменників.

«Букнет» допоможе обрати цікаву книгу до прочитання

На порталі панує атмосфера літературної спільноти. З одного боку «Букнет» нагадує велику бібліотеку, де зібрано понад 50 000 публікацій, а з іншого – це місце обміну творчою енергією, запалом з можливістю стати комерційним письменником. Система внутрішнього рейтингу дозволяє обрати публікацію, яка найпопулярніша за день, тиждень, місяць чи рік. Деталізація опису допомогає швидко зорієнтуватись у виборі, що в ній буде: пригоди, кохання, паралельні світи, магія, таємниці, надприроднє, фольклор, битва характерів і ін. Міське фентезі має широкий спектр ефектів та компонентів для зацікавлення читача. Обирайте публікації творів по рейтингу за кількістю коментарів, популярністю, оновленнями. Топові автори та їх публікації в жанрі міського фентезі:

  • Вікторія Задорська «Прокляті сини: Чорнокнижник»;
  • Іса Тарк , Вікторія Задорська «Кохаю відьму»;
  • Тетяна Гудима «Норткерр»;
  • Renata Richi «Шлях додому»;
  • Мар’яна Доля «Завтра буде вчора».

Фінансова складова авторства та читання

Літературна платформа «Букнет» дає можливість читати книги онлайн безкоштовно і платно. Це залежить від рейтингу автора та типу його публікації. Книги можна читати в процесі створення або вже після завершення написання. Набуття популярності на платформі сприяє переходу від автора-новачка до комерційного письменника, який отримує можливість оформити платні підписки для своїх публікацій та отримувати за це фінансову винагороду. Продавати власні електронні книги – справжнє визнання.

Читачі можуть завантажувати книги на гаджети. Для платформі Android є спеціальний додаток. Портал «Букнет» сприяє розвитку літератури в різних жанрах, допомогає авторам завоювати читацьку аудиторію, спілкуватись з нею. Це варте уваги та подяки. Регулярні літературні конкурси – ще один плюс. Переможці співпрацюють з видавництвами. Вже більше 60 творів видано у друкованому вигляді. Платформа «Букнет» завжди має бігато цікавого для авторів та читачів. Якщо ви ще не там, тоді поспішайте приєднатись!

*На правах реклами