Згустки крові нешкідливі, поки залишаються застійними. Однак, коли тромб відривається, цей стан часто призводить до інвалідності та смерті. Стан, від якого страждають мільйони людей, може збільшити ймовірність утворення тромбів вдвічі.

Тромбоемболія глибоких вен виникає, коли тромб утворюється глибоко у вені, зазвичай у гомілки, стегні чи тазі. Іноді уражається рука. Майже все, що перешкоджає кровотоку, може спричинити утворення тромбу, але найпоширенішим фактором ризику є травма кінцівки.

Тромбоемболія часто виникає в результаті перелому, важкої м’язової травми або м’язової травми, але недавнє дослідження припускає, що захворювання печінки також можуть суттєво збільшити ризик. У пацієнтів з хронічними захворюваннями печінки значно вища ймовірність венозної тромбоемболії (ВТЕ). Венозну тромбоемболію стани; тромбоз глибоких вен (ТГВ) та легенева емболія.

Читайте також:  4 звичні продукти, які можуть вбити

ВТЕ, термін, що відноситься до тромбів у венах, є недостатньо діагностованим та серйозним захворюванням, яке може призвести до інвалідності та смерті.

Пацієнти, які госпіталізовані з хронічним захворюванням печінки, можуть мати подвійний ризик захворювання.

«У госпіталізованих пацієнтів із хронічним захворюванням печінки, які не отримували лікування ВТЕ, ймовірність розвитку ВТЕ під час перебування у лікарні була у 2,78 рази вищою, ніж у тих, хто отримував профілактику ВТЕ».