Якщо ви вживаєте велику кількість солоних закусок, солодощів та червоного м’яса, то ймовірність розвитку пухлини кишечника є максимальною. Такого висновку дійшли вчені зі США.

Дотримання так званої західної дієти, яка включає величезну кількість червоного м’яса, борошняних продуктів, солоних горішків і сухариків, а також солодощів, максимально збільшує ймовірність злоякісних новоутворень кишечника.

Рафінована та перероблена їжа, а також харчування, в якому міститься мінімум овочів та бобових, дуже небезпечні для нашого кишечника. Раніше цей тип харчування вже пов’язували з підвищеним ризиком старечого недоумства, хронічних болів та серцево-судинних порушень.

Взагалі, західна дієта – справжнє лихо для сучасної людини. Даний тип харчування часто призводить до ожиріння, а воно сприяє розвитку діабету другого типу. У ході останнього дослідження його автори отримали інформацію про харчові уподобання понад 134 000 осіб.

За період спостережень було виявлено 1175 випадків пухлин кишечника. Як встановили вчені, найчастіше ці пухлини зустрічалися у затятих шанувальників так званого західного харчування, що налягали на різного роду сендвічі, хот-доги та чіпси.

У жертв цих пухлин виявляли зміни у мікробіомі кишечника. Існує вже безліч досліджень з приводу важливості збереження балансу цієї популяції з трильйонів бактерій, які мешкають у нас у шлунково-кишковому тракті.

Порушення даного балансу пов’язане з безліччю недуг, починаючи від простої екземи, закінчуючи пухлинами та депресіями. І нове дослідження підтвердило важливість цього аспекту.