Догляд за інтимними місцями – обов’язкова міра! Проте багато сучасних дівчат, здійснюючи її, допускають непростимі помилки. Які саме, розберемося разом.

Інтимна гігієна: список неприпустимих речей

При відчутті болю, свербіння, печіння та інших дискомфортних симптомів слід негайно звернутися до гінеколога. Про самолікування мова йти не може. У разі наявності бактеріального або інфекційного зараження, призначити належне лікування зможе тільки досвідчений фахівець.

Також гінекологи рекомендують відмовитися від носіння занадто щільної білизни. Синтетичним аналогам краще віддати перевагу бавовняній тканині. Це обумовлено тим, що щільна ненатуральна білизна або штани створюють сприятливі умови для розвитку бактеріальних скупчень.

Читайте також:  Лікар розповіла, скільки разів на день потрібно чистити зуби, щоб не було зубного каменю

Принаймні, раз у добу необхідно приймати легкий душ. У разі якщо цього дівчина не робить, може виникнути неприємний запах або небезпечне захворювання. Догляд за собою, але виправданий – необхідний!

Якщо все-таки свербіж виявив себе, то варто утриматися від подразнення зовнішніх статевих органів. Не варто їх чесати, навіть крізь одяг. Бігом до лікаря!

Єство піхви по-справжньому привабливе і красиве. Не варто вішати на вульву кільця, проколювати статеві губи або клітор. Це загрожує виникненням інфекцій і подразнень.

При надмірному і частому прийнятті душу і ванних процедур існує ризик знищення не тільки шкідливі, але і корисних мікробів. Так, часті «лазневі» процедури негативно позначаються на стані флори піхви. Це загрожує ймовірністю розвитку інфекційних захворювань.

Читайте також:  Чому ви можете прокинутися з головним болем уранці

Воліючи традиційне акуратне гоління відвідуванню фахівців з епіляції, будьте уважні з вибором. Якщо недосвідчений фахівець залишить врослі волоски, вони згодом стануть причиною подразнень. І гнійних прищів теж!

Труси рекомендується міняти не рідше, ніж 1 раз в день. На крайній випадок бажано використання щоденних гігієнічних прокладок. Якщо з якихось причин дотримати умови не вдається, краще випрати труси на ніч, відпочивши без білизни.

Виявивши прищі після гоління або епіляції, не рекомендується їх давити. Якщо ж утвоення доставляють незручності, рекомендується акуратно розкрити їх чистою голкою. Така процедура повинна проводитися вкрай обережно, щоб не пошкодити вульву.

Читайте також:  3 прості поради для продовження життя

А ви стежите за своїм жіночим здоров’ям? Більш ніж упевнені, що це так. Ні в якому разі не допускайте таких помилок і будьте здорові!

Джерело: HeadInsider