М’ясо постачає організм необхідним йому білком , проте його вживання загрожує ще й зростанням рівня холестерину в крові. Медики рекомендують частіше вживати в їжу продукти , які також багаті білком та іншими поживними речовинами, однак не містять небезпечного холестерину.
 
Дієтологи рекомендують уважніше придивитися і в вести в свій раціон такі продукти як морська капуста , сочевиця і горіхи. Експерти пояснюють, що водорості допомагають регулювати рівень цукру в крові і покращують роботу мозку , сочевиця багата рослинним білком і вітамінами групи А , В і С , а горіхи покращують пам’ять , додають сил , допомагають видужувати після простудних інфекцій і бронхітів .
 
Зауважимо , що дієтологи не вважають , що потрібно повністю змінювати звичний раціон на рослинну дієту. Але час від часу слід віддати перевагу м’ясу рослинному білку. Більш того , фахівці говорять , що білок нетваринного походження повинен переважати в раціоні. Перевага рослинного білка над твариною допомагає уникати запалень , відновлює клітини крові , тканин і кісток , утворює антитіла – все це не рахуючи того , що продукти з рослинного білка містять менше жирів , які підвищують рівень холестерину в крові. «Три-чотири рази на тиждень замінюйте соковитий антрекот на порцію , наприклад , сочевиці » , – дають пораду медики.
 
Правда , вчені зауважують , що за наявності певних проблем зі здоров’ям навіть корисні продукти можуть нашкодити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РОЗКРИТО ТРИ ХИТРОЩІ ДЛЯ ШВИДКОГО СХУДНЕННЯ

НАЗВАНИЙ КРАЩИЙ ФРУКТ ДЛЯ ПРИДУШЕННЯ АПЕТИТУ