Дослідження, здійснене японськими фахівцями, дозволяє зробити висновок про те, який продукт є найбільш цінним в харчовому раціоні. На думку авторів дослідницького проекту, дієта людини повинна містити необхідну кількість риби – саме її вживання надає ні з чим не порівнянний позитивний ефект на фізичне і психічне здоров’я.
 

Робота, яка виявила першорядну значимість такого продукту як риба, була виконана співробітниками Національного інституту охорони здоров’я та харчування в Японії. Висновки вчених базуються на дослідженні особливостей здоров’я 1000 жінок і чоловіків похилого віку, залучених до даного проекту.
 
Медиками були проаналізовані такі фактори способу життя, як харчування, використання громадського транспорту, частота контактів з друзями та рівень фізичного навантаження. У ході вивчення цих показників фахівці звернули увагу на те, що вживання в їжу рибних продуктів допомагає людям значною мірою відчувати себе краще.
 
Зокрема, з’ясувалося наступне: ті учасники дослідження, в раціоні яких містилася значна кількість білка, майже в 40% випадків демонстрували набагато вищі результати фізичного та психічного здоров’я. Це, на думку вчених, пов’язано з тим, що білок впливає на тривалість життя і заряджає організм енергією. Риба, в свою чергу, є зразком найбільш корисного білкового продукту, оскільки містить, крім іншого, цінні жирні кислоти омега-3.

«Жирні кислоти, що входять до складу риби, дозволяють запобігти або, принаймні, пом’якшити симптоми багатьох вікових захворювань», – висловилися фахівці з Японії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
НАЗВАНИЙ ГОЛОВНИЙ ФРУКТ ДЛЯ ПРОДОВЖЕННЯ МОЛОДОСТІ

НАЗВАНО ПРОДУКТИ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ СТРУНКОСТІ

НАЗВАНІ ТРИ НАЙКРАЩІ ПРОДУКТИ ДЛЯ ЗАМІНИ М’ЯСУ