Приємна новина для мільйонів людей, що починають день з чашкою міцної кави. Цей напій є одним із найкорисніших для здоров’я нашого мозку.

У кави маса переваг крім отримання заряду бадьорості та енергії вранці, пише EatThis, NotThat. Почнемо з того, що кава знижує рівень запальних процесів в організмі, що збільшує тривалість життя.

Кава позитивно впливає на тіло та мозок, причому в останньому випадку можна навіть розраховувати на омолодження. Вчені нещодавно провели спостереження за участю 827 осіб віком від 60 років та старших. Вони показали, що кофеїн допомагав запобігати віковому погіршенню когнітивного функціоналу.

Чим частіше вивчають каву, тим більше плюсів знаходять цей напій. У ньому міститься багато поліфенолів та антиоксидантів, що прямо зміцнює мозок та захищає інтелект від вікових порушень.

Кава посилює мозкові процеси, допомагає краще і швидше думати, забезпечує допінг для людей, які регулярно практикують розумові процеси. Невипадково під час так званих “мозкових штурмів” люди так активно налягають на каву.

Оптимальною кількістю цього напою на день будуть три-чотири чашки, але не півлітрові, звичайно, а маленькі – кавові. При цьому рекомендується пити чорну каву або має мінімум будь-яких доповнень. Бажано зовсім без цукру, або з корисними його замінниками на зразок стевії.