Насіння гарбуза, незважаючи на його невеликий розмір, насправді містить безліч поживних речовин, всі з яких пов’язані з безліччю вражаючих переваг для здоров’я. Гарбузове насіння є джерелом поживних речовин, тому що вони є відмінним джерелом білка, корисних жирів і корисних волокон.

Сприяють здоров’ю серцево-судинної системи

Якщо ви хочете мати здорове серце, тоді вам варто включити насіння гарбуза в раціон. Це пов’язано з тим, що насіння гарбуза є багатим джерелом корисних жирів, клітковини і різних вітамінів, які корисні для серця і серцево-судинної системи.

Можуть знизити рівень цукру в крові

Гарбузи та їх похідні (насіння гарбуза, порошок насіння гарбуза та гарбузовий сік) можуть знизити рівень цукру в крові, що робить їх настільки корисними для діабетиків.

Читайте також:  Названо три продукти, які допоможуть знизити холестерин

Ця властивість може бути пов’язана з високим вмістом магнію, що підтверджується попередніми дослідженнями, які показали більш високу поширеність дефіциту магнію у людей з діабетом. Крім того, насіння гарбуза також можуть допомогти поліпшити регуляцію інсуліну у діабетиків.

Допомагають зміцнити імунітет

Насіння гарбуза містять велику кількість антиоксидантів і фітохімічних речовин, які можуть допомогти забезпечити оптимальний імунітет. Крім того, насіння гарбуза багате цинком, який, як відомо, допомагає підтримувати здорову імунну систему.

Можуть поліпшити здоров’я простати

Чоловіки, якщо ви все ще чекаєте причини для додавання гарбузового насіння в свій раціон, ось вона: гарбузове насіння можуть знизити ваші шанси на розвиток збільшеної простати.

Читайте також:  Вчені розповіли, які препарати підвищують ризик суїциду

Одна з причин цього полягає в тому, що насіння містить цинк, який сприяє оптимальній функції простати. Крім того, насіння гарбуза містить високий рівень фітостерину – з’єднання, яке, як кажуть, перешкоджає збільшенню простати.

Джерело: Food.News

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News