Регулярна енергійна ходьба допомагає підтримати здоров’я серця та знижує ризик розвитку цукрового діабету другого типу, розповіла лікарка, завідувач кафедри функціональної медицини в Центрах лікування раку Стейсі Стівенсон. В інтерв’ю виданню Eat This, Not That! вона назвала звичайні прогулянки чудовим способом схуднути та профілактики деяких хвороб.

За словами лікаря, ходьба — оптимальне навантаження для покращення роботи серцево-судинної системи. До того ж у поєднанні з правильним харчуванням цей вид фізичної активності допоможе щадним чином позбавитися зайвих кілограмів.

Регулярна ходьба знижує ризик інсульту, серцево-судинних захворювань та цукрового діабету другого типу, нормалізує рівень холестерину, приводить до норми кров’яний тиск, зміцнює кістки та м’язи.

Читайте також:  Одна з перших ознак деменції з'являється під час приготування їжі

Стівенсон зауважила, що регулярна ходьба допомагає формувати й інші корисні звички. «Людина, яка регулярно вирушає на оздоровчу прогулянку, стежить за своїм меню, контролює графік сну, щоб досягти успіху в схудненні та зміцненні здоров’я», — прокоментувала лікар.

Лікар рекомендує робити в день не менше десяти тисяч кроків і регулярно займатися помірним фізичним навантаженням протягом години. Якщо ви активно не рухаєтеся протягом двох і більше днів, все, що ви робили до цього, втрачає сенс. Регулярність – це запорука успіху.

Водночас експерт наголосила, що прогулянки та ходьбу варто розглядати лише як доповнення до основних зусиль щодо зниження ваги. На її думку, важливішу роль відіграють якісний сон, правильне харчування та зниження рівня стресу.

Читайте також:  Які продукти вбивають підшлункову

Якщо ж людина всерйоз вирішила спалювати калорії під час піших прогулянок, їй варто поступово збільшувати навантаження, зазначила Стівенс. «Незалежно від того, чи ви вирушаєте на ранкову прогулянку, що бадьорить, крокуєте на килимку протягом робочого дня або насолоджуєтеся ходьбою після вечері, навантаження потрібно збільшувати послідовно», — підсумувала лікар.