Вживання таких продуктів може стати причиною сильної інтоксикації і спровокувати інші проблеми зі здоров’ям і самопочуттям. Фахівці склали список добре знайомих усім продуктів, вживання яких потрібно підходити з обережністю.

Зокрема потенційно небезпечним може бути м’ясо, пише новинне видання «Хроніка світових подій». В стравах з сирого м’яса може ховатися бактерія сальмонела. При слабкому імунітеті вона може вбити, стверджують експерти в його публікації.

Насіння льону сьогодні вважається одним з найбільш корисних продуктів через великий вміст омега-3 жирних кислот. Але зерна льону можуть бути отруйними. «У них містяться речовини, що сприяють утворенню синильної кислоти. Максимальна допустима доза в день – не більше 2 столових ложок. Але якщо насіння засвоюється швидше звичайного, то краще відмовитися від їх вживання», – поділилися рекомендацією медичні фахівці.

Читайте також:  Зелений чай можна успішно використовувати як засіб від випадання волосся

Приправа кориця також вимагає ретельного контролю над її споживанням. У ній міститься кумарин, здатний нашкодити печінці, будучи з’їденим у великих кількостях. З цієї причини медики радять не вживати корицю у великій кількості або тривалий час поспіль.

Рис, як показують багато досліджень, може містити в собі миш’як, проникаючи в нього з промисловими токсинами і з пестицидами ґрунту. З впливом цього елемента пов’язують розвиток серцево-судинних захворювань, діабету, раку. Кращий спосіб позбутися слідів присутності миш’яку, за словами експертів, – додавати більше води при варінні або замочувати рис на ніч.

Мед і молоко зовсім не здаються небезпечними продуктами. Але це так тільки за умови, що ці продукти пройшли обробку, перш ніж потрапити на стіл до споживача. Мед і молоко з магазину проходять пастеризацію. «Сирий» мед може виявитися джерелом граанотоксина, який викликає нудоту і запаморочення. Непастеризоване молоко здатне занести в організм кишкову паличку, глисти, бруцельоз та інші інфекції ШКТ.

Читайте також:  Голубовська розповіла, чи потрібно збивати температуру в разі COVID-19

Курятина корисна, але проблема в тому, що в процесі виробництва кури отримують багато антибіотиків і речовин, що прискорюють їх зростання і підвищують масу. Курячі яйця, в свою чергу, при неправильному приготуванні можуть заразити людину сальмонелою.

Хлібобулочні вироби абсолютно нешкідливі на вигляд. Однак експерти кажуть, що недобросовісні виробники можуть додавати в тісто в якості розпушувача бромат калію – хімікат, підозрюваний у здатності активізувати в організмі ракові клітини.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News