Новий рік 2016 – як чистий аркуш. Напередодні новорічних свят ми переживаємо особливий період, як ніби стоїмо на кордоні минулого і майбутнього, підводимо підсумки, будуємо плани.

І як же хочеться з нового року почати нове життя: кинути палити, щодня виконувати асани йоги, почати відвідувати басейн, вивчити англійську. Що пообіцяти собі на Новий рік 2016? І найголовніше – як стримати обіцянку?

Що пообіцяти собі на Новий рік?

Маючи намір почати нову, здорове життя потрібно відповісти собі на питання: «Про що я мрію? Чого хочу найбільше? ». Мрії і цілі – основа будь-якого руху вперед. Але рішення зробити своє життя в новому році більш здоровим не наблизить вас до цієї мети. Обіцянка собі повинна бути конкретною і здійсненною.

Якщо в грудні ви відчуваєте вантаж втоми від роботи і моральне виснаження, пообіцяєте собі, що Новий рік 2016 пройде у вас під знаком здорового сну. Дайте собі слово, що будете спати не менше 8 годин на добу.

Читайте також:  Как выбрать уходовые средства для малышей?

Якщо пару років тому вам подарували пароварку, пообіцяйте собі нарешті почати нею користуватися. Повірте, парова їжа, не менш смачна, ніж смажена. Зате вона набагато корисніша для вашої травної системи.

Ну а якщо ви твердо маєте намір скинути вагу в новому році, то пообіцяйте собі записатися в спортзал. Запишіть на аркуші паперу його адресу і телефон, і прикріпіть на саме видне місце.

Поліпшити здоров’я не можна за принципом «все або нічого». Потрібно ставити собі конкретні цілі і рухатися до них поступово, фіксуючи проміжні орієнтири.

Новорічна обіцянка: як почати здорове життя з нового року

Як стримати дану собі обіцянку?

Як показує практика, обіцянку почати нове життя в тій чи іншій формі дають собі 90% людей. Але тільки 10% з них досягають своїх цілей. Психологи кажуть, що так відбувається тому, що ми ставимо перед собою занадто багато завдань. Для виконання данної собі обіцянки краще вибрати одну, головну для себе мету і скласти план, як її досягти.

Читайте також:  Подологія та дерматологія: спільний вплив косметики для ніг на шкіру

Не відкладайте виконання данної собі обіцянки на 1-е січня. Ви ж самі розумієте, що після бурхливого святкування нового року піти в спортзал або перестати їсти шкідливу їжу буде набагато складніше. Почніть діяти прямо зараз, і тоді до нового року у вас вже сформується приблизний план і розуміння того, як ви будете досягати обраної мети.

Забийте на ті обіцянки собі, які ви давали раніше і не змогли виконати. Нехай розчарування минулого в ньому і залишаються.

Створіть шкалу вимірювання та проміжні мітки: до березня скинути 4 кг, до початку літа ще 2 і т.д. Досягаючи проміжних цілей ви будете бачити прогрес, і ваша мотивація буде підтримуватися на належному рівні.

Візуалізуйте свою обіцянку і кроки її виконання. Ні, повісити на холодильник фото сукні, в яку ви хочете влізти недостатньо. Кращим рішенням є щоденник. Вдалося тримати планку в правильному положенні 10 секунд? Відмінно! Запишіть у щоденник, і постарайтеся завтра протриматися 12 секунд.

Читайте також:  Погрузитесь в мир здоровья и релакса с Dr.Hill!

Новорічна обіцянка: як почати здорове життя з нового року

Скачайте додаток для мобільного. На даний момент існує більше 50 000 додатків для здоров’я: лічильники калорій, персональні фітнес-тренерів, «нагадувалки для пиття води» і т.п. Більшість з них безкоштовні. Користуйтеся на здоров’я!

Новий рік 2016 – рік Вогняної мавпи. Згідно гороскопу на 2016 рік будь-які починання в плані поліпшення здоров’я повинні увінчатися успіхом. Так що дайте собі новорічну обіцянку, і дотримуйтесь наших порад, щоб її стримати.

Бережіть себе і будьте здорові!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК СКЛАСТИ ПЛАН РОЗВИТКУ І ДОСЯГНЕНЬ НА НОВИЙ РІК 2016

ГОРОСКОП ЗДОРОВ’Я НА НОВИЙ РІК 2016

5 РЕЦЕПТІВ ЗДОРОВИХ СТРАВ НА НОВИЙ РІК 2016