Чоловіки-знаменитості можуть посунутися: найбільш привабливим серед них визнали американського актора 56-річного Джорджа Клуні. Про це повідомив Daily Mail у четвер, 27 липня, пославшись на висновок пластичних хірургів.

Співробітники центру пластичної хірургії в Лондоні склали рейтинг з десяти найкрасивіших у світі зірок серед чоловіків, пише видання. Відштовхуючись від формули золотого перерізу, хірурги встановили, що найбільш гармонійним у своїх рисах є лице Джорджа Клуні, зірки трилогії «Друзі Оушена», а також фільмів «Від заходу до світанку», «Після прочитання спалити».

«Наші виміри показали, що пропорції обличчя Клуні на 91,86 відсотка відповідають еталону», – констатували фахівці.

На друге місце в списку найкрасивіших чоловіків-акторів вони помістили нареченого російської моделі Ірини Шейк Бредлі Купера (91,8 відсотка відповідності еталону гармонії), на третє – Бреда Пітта (90,51 відсотка).

«Золотим перерізом» називається пропорційне ділення, при якому вся величина відноситься до більшої частини так само, як більша частина відноситься до меншої. Виходячи з цієї установки, обличчя має рівно ділитися на три вертикальних ділянки через прямі лінії від зіниць до кутів губ.

У список чоловіків-знаменитостей, які володіють обличчям, максимально наближеним до стандартів «золотого перетину» також увійшли співак Гаррі Стайлс, футболіст Девід Бекхем, актори Уілл Сміт, Ідріс Ельба і Райан Гослінг, молодий виконавець Зейн Малік, артист Джеймі Фокс.

Джерело: MedikForum